Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez a kapcsolat...

Mit tegyek? Ez a kapcsolat rovására megy, de nem tehetek róla

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy kutyája. Soha sem szerettem, mert nagyon sunyi-nekem is van kutyám, szeretem az állatokat.

Ha ott van a barátom szeret, ha nincs ott ugat rám...Még tudok mesélni, de inkább nem. Egy szó, mint száz, nem szeretem.


Megtudtam, hogy a volt barátnője akivel 6 évig volt együtt nevelte fel a kutyát...Mi 7 hónapja vagyunk egy pár.

Amúgy is féltékeny vagyok a volt barátnőjére, mert neki ő volt az igazi. Nem tudok mire gondolni csak hogy a volt barátnőjét látja a kutyában.

Tehát itt a probléma a volt barátnő. Ráadásul régi sms-t is találtam a telefonjába (1éves), hogy szereti ő lesz mindig az igazi stb...

Tudom, hogy most velem van, engem szeret, de hogy tegyem túl magam a régi barátnőjén...úgy fáj..


köszi, hogy elolvastad


2011. máj. 31. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

* volt barátnőjét látja a kutyában.


Te nem vagy normális...

2011. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most akkor a kutyával van a baj, vagy a barátnővel????
2011. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én biztosan az exem látnám a kutyában, ha együtt neveltük volna fel...
2011. máj. 31. 12:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindkettővel.
2011. máj. 31. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőt már elküldte, a kutya valószínű marad, meg kell vele barátkoznod, de ha nem tudsz, lehet, hogy Te mész! Ezt gondold meg!!! 2 kutyám van, de ember még nem született aki miatt kiraknám bármelyiket is, ezt a családom is tudja! Akik nem fogadták el 3 éve nem járnak ide. Gondold meg, mi a fontos Neked, de kérlek ne a kutyán állj bosszút!!!!
2011. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hallod meghallanám hogy a párom ezen forog, teljes erővel nevetnék rá :D de ha túl sokat forognál ezen lehet ki is dobnálak...
2011. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem bántom a kutyát, csak nem szeretem. Adok neki enni, inni is, mert attól, hogy nem szeretem ne éhezzen...Szóval csak nem simogatom meg ilyesmi
2011. máj. 31. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, ezért néz rád csúnyán. Érzi az állat, hogy nem szereted!!!
2011. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy, volt barátnőt a kutyában?? miért, hasonlít a kutya rá?

Most veled van, nem vele... mi értelme van időt pazarolni arra, hogy a VOLT barátnővel foglalkozol? Honnan tudod, hogy kinek ki volt az igazi? Ha a kedves párod mondta, hogy az ex volt neki az igazi, akkor miért nem küldted el a fenébe ezzel a szöveggel?

2011. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!