Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kell írni az önéletrajzos...

Ki kell írni az önéletrajzos papírra hogy "önéletrajz"?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!!!
2011. máj. 11. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szoktam kiírni. Lényegében úgyis magától értetődő.
2011. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában ki szokták írni felülre a lapon, mint címet, de olyan nincs, hogy muszáj.29N
2011. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én eddig nem írtam ki, akkor ezek szerint nem baj, ugye?
2011. máj. 11. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Azért mostmár írd bele, általában felül, középre, mint címet szokták kiírni, hogy "Szakmai önéletrajz".


Formaság, de első körben sokat számít.


Egy ex-HR-es

2011. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Önéletrajz esetén mindegy. Én sem szoktam ráírni, mert nekem nem tetszik. Viszont az ismerőseim mind ráírják. Szóval magamon kívül nem tudok olyat, aki nem írja rá. Azt, hogy felvesznek-e, nem ezen múlik.

Viszont a kísérő levélre vagy motivációs levére ráírni címnek, hogy "kísérő vagy motivációs levél", az már tényleg hülyén néz ki. Azt legtöbben nem szokták kiírni. És én ennek nyomán nem írok önéletrajzra sem címet...


Szóval kinek a pap, kinek a papné elv van itt...

2011. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a dokumentum neve, tehát rá kell írni. A "Szakmai önéletrajz" pont megfelel címnek.

A motivációs levél az más kérdés, az a rugalmasabb ebből a szempontból. Nekem mindig az önéletrajz utolsó pontja volt a motivációs levél, kb olyan címmel, hogy "részletezés, további információk, motiváció", nagyjából fél oldal szöveges rész elég.

2011. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 12. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!