Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Orália...

Mi a véleményetek az Orália névről?

Figyelt kérdés

nekem tetszik

Horváth Orália

Orika :)


2011. ápr. 20. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:47


És mindent elárul a válaszok 90%-a....:) :(


Ne merj változtatni, maradj úgy, ahogy vagy... Szörnyű..

2011. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan pontozzatok le, ez az egyetlen önigazolásotok...:)
2011. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem tetszik,ha csúfolni szeretnék, akkor Orális Oráliának csúfolnák. Könyörtelenek a kicsik.
2011. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tök mindegy ki mit gondol,de ez a név Magyarországon nem helyt álló,ugyanúgy mint a Chloé(Kloé) arról pl az embereknek a wc jut eszébe jobb estbe, meg az Armando Jennifer,Vanessa,a külföldi nevek maradjanak is külföldön,de kedves kérdező ne viccelj már Orália,egyből mindenkinek az orális szex jut az eszébe,főleg,hogy mostanában egyre jobban a szex körül forog minden,még a kisgyerekek körében is.Az Orika is idétlenül hangzik ne haragudj,sztem ne add neki ezt a nevet amúgy az Orchidea vagy Orgona máris szebb és azt is becézheted Orikának.
2011. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim válasza:
100%
lehet, hogy neked tetszik, de gondolj majd a gyerekedre is... nem hiszem, hogy nap mint nap akarnád vigasztalni, mert csúfolják a neve miatt
2011. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tehet róla,hogy mi az első gondolata. Mamám egy kulturált, csendes,értelmes,diplomás nő,mégis felröhögött a név hallatán és az orális szexre asszociált. A gyengébbek kedvéért közölném, hogy az orális szex nem pusztán a szopást jelenti. A kamasz gyerekeket pedig aztán rohadtul nem fogja érdekelni,hogy szerencsétlen osztálytársuknak az anyukája épp önmegvalósítás és újítás címén adta ezt a röhejes nevet a gyerekének. Ha ennyire tetszik egyeseknek, akkor miért nem veszik fel második névnek? Egy kisbaba nem tud szerintem olyan szemétséget elkövetni, amiért ezt a nevet kellene neki adni.
2011. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

1. 97 a szerencseszámom, nem a születési évem :)

2. Orsolya nekem olyan cigányos (bocs)

3. Olívia nem rossz, csak az a baj vele, hogy rögtön az olíva olaj jut róla eszembe

Nem tudom mi legyen...

2011. ápr. 20. 20:51
 48/62 anonim ***** válasza:
79%
Hát...inkább olíva olaj, mint orális szex,nemdenem?
2011. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
95%
20:51 Legyen Borika
2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális az Orsolya neked a cigányos és nem az Olívia......

Sőt Oráliának hívnád a gyereked?


:D:D:D:D

2011. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!