Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt csinálnátok ha a szüleitek...

MIt csinálnátok ha a szüleitek folyton kritizálnának?

Figyelt kérdés
28 vagyok van egy gyerekem útban a következő. a szüleim külön szobában élnek a lakáson belül, folyton veszekszenek, de ha találkozunk akkor én kerülök célpontba összefognak és csak ócsárolnak. te nem vagy normális, hülye vagy , ez hülyeség amit csinálsz, ide beletartozik hogy a gyerekemet szerintük éheztetem ( olyan sonkái vannak amúgy hogy nagyon édi baba) persze szerintük egész nap savanyú képpel viszonyulok a gyerekemhez, ez sem igaz mert bohóckodunk egész nap. kritizálják a munkám, az életstílusom, a barátaimat. mit tegyek minden egyes találkozáskor a sírógörcs kerülget. a gyerekem imádja őket vele nagyon aranyosak, csak én ne legyek ott meg a férjem mert persze őt sem szeretik. mi nagyon jól megvagyunk hárman, hamarosan négyen, de ez már tűrhetetlen. Így is a minimálisra van szorítva hogy találkozunk, de egy egy napra odavittem a gyereket hogy pihenjek a terhesség alatt de már inkább szenvedek mert csak tömik és tömik és egy napig koplal itthon miután eljön onnan mert annyira rosszul van másnap, persze szerintük azért mert itthon szar a légkör és idegbeteggé teszem a gyereket...
2011. ápr. 16. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyetlen megoldás a költözés lenne...
2011. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

most akkor külön lakásban éltek vagy csak külön szobában?egyszer így írod egyszer úgy :-)

amúgy állj a sarkadra ha nem egy lakásban éltek de ha igen akkor is,csak akkor költözz is el.

2011. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem nincs pénzük azért nem tudnak elköltözni. Vegyetek fel valami kedvezőbb hitelt és indulás. Hidd el, nem bírod te már ezt sokáig. Ahogy írod el tudom klpzelni milyen elkeseredett lehetsz. Kitartást!
2011. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy akár megmondhatod nekik hogy ez neked rosszul esik vagy kioszthatnád őket ilyesmi
2011. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem fogalmaztam érthetően, külön házban élünk úgy értettem hogy anyám egyik szobában apám egy másikban. szóval ők élnek külön.

persze erről az is eszembe jut hogy a házunkban is utálnak lenni

2011. ápr. 16. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg velük szerintem esetleg fenyegesd meg hogy ha nem bírnak szebben viselkedni veled akkor a gyereket se viszed a közelükbe többé mert a szülőkre ált. felnéz a gyerek és nem azt kell folyton hallania hogy kritizálják
2011. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a szüleit

bocsi nem fejeztem be :D előző vagyok

2011. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, bizony, jó lenne, ha jó messze laknál tőlük. Sajnos. Nincs esély más megoldásra.
2011. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felvetném nekik, ha nem hagyják abba, aludjanak a halakkal.
2011. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!