Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyet kibír a kapcsolat...

Egy ilyet kibír a kapcsolat szerintetek?

Figyelt kérdés

Családi okok miatt valószínűleg ki kell mennem Olaszországba, ahol áprilistól novemberig leszek. Viszont van párom, akivel nagyon szeretjük egymást. Mi novemberben jöttünk össze. Ő 41 éves lesz én meg 26 vagyok. Ő sajnos nem fog nyáron tudni lejönni hozzám egyszer sem, mert neki olyan munkája van, ami ezt engedheti meg. Én se fogok tudni mozogni. :(


Viszont nagyon szeretem!


Szerintetek?


2011. ápr. 7. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor mindenképpen ki fogja bírni. Lehet skype-olni, meg emailezni, telefonálni, webcam-en beszélni. Sok lehetőség van, hogy lássátok is egymás azért. Fél év nem sok, hamar el fog repülni. Drukkolok nektek!
2011. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akarsz hallani, de őszintén?

Én november óta nem láttam a pasimat(külföldön van), és egyre kevésbé hiányzik. Ez sok mindenen múlik. A mi szerelmünk, inkább csak egy fellángolás volt, úgy tűnik. Az idő mindent eldönt. Ha kibírjátok, akkor az szerelem!

2011. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a párom osztrák, Ausztriában élt, én Magyarországon.

Ritkán tudtunk találkozni, ez 2 évíg így ment.

Azóta összeházasodtunk és én is Ausztriában élek vele.

Kitartás, az idő megoldja!

2011. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam, iszonyú nehezen fogok kibírni 7 hónapot, amikor a barátnőm kiment Kanadába, aztán rá kellett jönnöm, hogy a mai technika nagyon fejlett, mindennap, amikor tehettük, beszélgettünk webkamerán, mikrofonon, e-mail, stb. Persze így sem volt könnyű, de megígértük egymásnak, hogy nem fogunk semmi rosszat csinálni, amíg ő távol van. Aztán eltelt a hét hónap, hazajött, és nagyon boldogok vagyunk azóta is, ennek meg már egy éve.

Ha igazán szeretitek egymást, szerintem egy kapcsolat kibír egy ilyet. Nem lesz egyszerű, de mindig arra kell gondolni, hogy annál jobb lesz, amikor újra láthatod:) Fel a fejjel:) 26/F

2011. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez személyiségfüggő is, számomra elképzelhetetlen, hogy egy ilyen friss kapcsolat túlélje, de az is elképzelhetetlen lett volna, hogy 26 évesen 41 éves pasival legyek. Van akiknél viszont működik, van olyan barátom akik kibírták a nagy távolságot.
2011. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de a kapcsolatotok még túl fiatal ahhoz, hogy egy ilyen nagy szünetet kibírjon.
2011. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocsikaa de itt az a kérdés, hogy ő szeret e téged annyira!!!!!!!!!!!!!

sztem ez jó póbája a kapcsolatnak...ha meg pl félremegy azt meg ugyse tudod meg, dehát nem lehetsz őrzője állandóan a kapcsolatnak!

2011. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!