Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki a nagyszüleim...

Szerintetek ciki a nagyszüleimtől pénzt kérni?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyok velük, de nem merek pénzt kérni tőlük, pedig nagyon kellene. Tudom, hogy lenne pénzük adni. A másik gondom pedig az, hogy ehhez nem tudom mit szólna anyám :S (Vele nem vagyok olyan jóba)
2011. ápr. 2. 21:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez tényleg attól függ, milyen a kapcsolatotok. Én pl. rendszeresen kapok nagymamámtól, de engem ő és apukám nevelt fel.
2011. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha jó a viszonyotok,miért lenne kellemetlen?Az én nagyim(mig élt)bármikor ha megszorultam,szó nélkül adott.És sokszor nem fogadta vissza,ami nekem volt ciki.
2011. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mire kel a pémz? milyen viszonyba vagytok?

Zsebpénz kiegészitést tölük beszedni bunkoság, ha mobilra kell bunkoság, gyógyszere kell a batag édesanyádnak elmegy minden más csak pofátlan pénz lehúzás.

2011. ápr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A pár ezer az elég relatív ám.

Honnan van a pénzük jól nagyon jól kerestek, és végre élik nyugisan a nyugdíjas életüket, vagy kuporgattak, hogy meglegyen a koporsóra való ? Sokszor az idősek ilyesmire spórolnak ám.

Jól gondold meg tényleg hogy állnak, és ha tényleg annyira jól és kényelmesen, akkor adhatsz egy próbát az ügynek, aztán értékeld is ne csak aznap !

Hm. nekem ez sosem jutott eszembe.

Nem tudom hány éves vagy és mire kell, de nem kellene talán rászokni a kölcsönkérésre, nagyon adiktív lehet. Próbálj addig nyújtózkodni amíg a takaród ér, jobban jársz hosszútávon.

2011. ápr. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Tényleg nagyon jóban vagyok velük. (Szinte minden nap beszélek velük telefonon, egy héten pedig min. 3x meglátogatom őket) Ja és tudom, hogy egyáltalán nem szegények, mert anyunak is mindig adnak, amikor megszorul. Meg amúgy is csak pár ezerről lenne szó, és amint tudnám visszaadnám.
2011. ápr. 3. 08:15
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meséld el a mamádnak hogy mit szeretnél (venni a pénzből) olyan nagyon, hátha akkor segít és akkor legalább nem kell kérned, ráadásul neki sem lesz ciki ha nem akar adni! Persze ha hangoztatod amikor adja hogy szigorúan csak kölcsönbe lenne és visszaadod amint tudod, akkor szerintem szívesen segít...


De ha nem avatod be, hogy mire kell, akkor az ő helyében én nem adnék, mert megfordulna a fejemben hogy vajon mire kell: Drog, pia, vagy abortusz???

2011. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy elmesélem neki, hogy mire kell. Nem szeretném, hogy azt higgye, hogy drogra vagy ilyesmire kell.
2011. ápr. 3. 10:01
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nekem sose kellett kérnem, mert mindig adtak maguktól, akármilyen kevés volt nekik. Volt, hogy vissza is csempésztem, vagy nekik vettem belőle valamit.
2011. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki. :) Ha csak pár ezer forintról van szó,és vissza adod,vagy ha mégsem, akkor sem ciki.:) Hiszen az unokájuk vagy,csak mondd el mire kell.
2011. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!