Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon súlyos, hogy még a...

Nagyon súlyos, hogy még a közösségi oldalakon is szociális fóbiám van?

Figyelt kérdés

Például nem merek belépni semmilyen klubba, nehogy meglássák, milyen zenét hallgatok, milyen filmek tetszenek... De így "tudatosan" nincs is vele bajom, én tudom, hogy az ég világon semmi nem történne, ha látnák, de valamiért mégis zavar. Csak nem tudom, miért. De még az iskoláimat se merem kiírni, pedig azt nagyjából mindenki tudja. Vagy néha megszáll a bátorság, akkor kiírom az áltsulimat, de a középsulit meg az egyetemet nem merem... Képet meg végképp nem merek kitenni, pedig nem vagyok ronda, sőt, a képeken nagyon szép vagyok (élőben nem igazán). Ezen kívül attól is félek, hogy valaki ismerősnek jelöl, vagy megnézi az adatlapom :S Meg persze nem merek lájkolni, üzenőfalra írni, egyszerűen semmit se merek. Ez nagyon "súlyos"?


És ne olyanokat írjatok, hogy töröljem le magam, most nem tanácsokat szeretnék, csupán véleményeket.


2011. márc. 28. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

akik ismernek jól, vlsz tudják ezeket anélkül is, h kiírd.

ezen ne aggaszd magad...és hidd el, jobban teszed, h kevés adatot írsz ki...tőlem pl. képeket loptak, és kitették 1 szexoldalra összemixelve más testtel...ügyvédi úton persze leszedettem, de azóta, semmi kedvem nincs az ilyen h*lye társasági oldalakhoz...

2011. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én magamat is "súlyos" esetnek tartom, pedig annyira nem az a tiédhez képest. Csak annyira, hogy nagyon ritkán írok üzenőfalra és nem telepítek alkalmazásokat. Amúgy legalább tudsz helyesen írni, nem úgy, mint sokan mások a k. oldalakon...
2011. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát eléggé.. Le kell küzdeni, kezdésnek rakj fel képet, főleg ha azt mondod jól nézel ki rajta, mi bajod lehet belőle? Ha nincs fent képed akkor egyből azt gondolja mindenki, hogy "jajj ez még képet se tud magáról felrakni", úgyhogy azzal csak jobb lesz, hidd el :) Nem kell egy egész album, elég 1profilkép amin te vagy. Vannak barátaid?
2011. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
a helyedben büszken kiirnäm az egyetemet. igen,sulyos az eseted
2011. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
67%

Talán ha megfogalmaznád magadnak egészen pontosan, hogy mi az az ok, ami miatt semmit sem adsz ki magadból, akkor a megoldás is közelebb lenne.

Mitől félsz a legjobban, hogy mi lenne a legrosszabb, aminek a lehetséges bekövetkezésétől ennyire tartasz.

Biztosan van valami pszichés oka ennek a nagyfokú zárkózásnak, de jó mélyen eltemetve van a lelkedben. Próbáld meg előásni, hogy miért zártad körül magad falakkal. Utána már a falak lebontása is könnyebb lesz.

2011. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, vannak barátaim, de nem mind van fent ezeken az oldalakon.


Próbálok rájönni, megfogalmazni magamban, hogy mi lehet a probléma, de úgy érzem, hogy fogalmam sincs. De folytatom az elmélkedést :)


Köszi az eddigieket

2011. márc. 28. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
hát pedig tényleg azt kéne, magyarul nem használod a facebook-ot, gondolom be se mersz jelölni senkit nem, hogy vissza, ha nem teszel fel képet ne aggódj tuti nemfognak bejelölni, ráadásul még semmilyen adatot nem osztasz meg így ha van még egy ugyan olyan nevű ember mint te akkor már az ismerősöd se tudja, hogy kit jelöljön be, De am én is voltam ilyen, hogy fúú ha kiteszem ezt a képet mit fognak szólni stb. de már 2800 ismerősöm van és ha kiteszek egy képet akkor 30-an lájkolják szal önbizalom növelő de te sose tudod meg ha meg se próbálod.
2011. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már egyébként :)

Én nem ismerek 2800 embert :D:D:D 280-at se nagyon... 28-at esetleg :D:D

2011. márc. 28. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
hány ismerősöd van :D?
2011. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!