Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hugom hulyesegei...

Mit tegyek a hugom hulyesegei ne huzzanak fel ennyire?

Figyelt kérdés
En egy 14 eves lany vok es van egy 7 eves hugom,aki folyton kiakaszt a hulyesegeivel.Kepes egesz nap hisztizni hogy vegyenek meg neki egy jatekot es persze anyukam csak ugy vesz ha megerdemli,de a nagyszuleink ugy el kenyesztettek h most mindenert hisztizik.Sokat veszekedunk szinte csak hulyesegekert nem lehet semmit,mert o akarja es persze en vok a nagyobb es mindent ra kell hagyjak de ez mar annyira idegesito.Neha ugy fel tud huzni h csak na,minden aprosagert kiveri a hisztit,tudom hogy en vok a nagyobb es tobb eszem kene legen de mikor ezt csinalja mindig hogy turjem el?Mit csinaljak?
2009. febr. 25. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addíg csinálja, amig úgy látja, hogy van sansza, hogy elér valamit a hisztivel. Egyszer kéne 1-2 hetet kibírnod (összeszorított szájjal, füldugóval), ha látja, hogy nincs értelme, akkor abbahagyja. Mondd meg neki, hogy csak akkor teljesíted a kérését, ha rendes emberi hangon megkér rá és te igent mondasz. Ha hisztizve kér meg se halld. Tudom, hogy nehéz, de egyszer kell kibírni.
2009. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

5 év múlva már nem lesz ilyen idegesítő. Türelem :DDDDD

Az előző válaszoló helyesen szólt, számolj el 1000000000-ig, minden másodpercben egyet, aztán majd leszokik. De ha tényleg annyira gázosan viselkedik, elkél neki 1-2 pofon, azt nyugton marad (nem verés, pofon.) Persze ennek meg az a veszélye, hogy árulkodik...

2009. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csináldd te is ezt vele,amivel szeret játszani azt vedd el tőle és moondd neki hogy ha nem fejezi be nem adod vissza vagy ilyesmi..kitartás:D
2009. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 éves hugom van akivel állandóan én vagyok itthon, szóval átérzem a helyzeted, igazából el kell viselned, nincs mit tenni, csak várni hogy kínőljön az hisztis korszakából:) Hugom is mindig mindent meg akar vetetni, mindig azt hiszi neki van igaza, ha nem értek vele egyet akkor ordít. Nehéz velük, én csak annyit szoktam tenni hogy ha felidegesit bemegyek a szobámba és bezárom az ajtót.
2009. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban unokaöccs volt ilyen kis hisztis. Nagyon jó recepttel orvosolták: egy pohár hidegvízzel szembeöntötték. 3 percig a meglepetéstől szólni sem tudott és mikor kezdte volna ismét a fesztivált csak annyit kellett mondani: jön a következő!
2009. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!ki kell probalnom,hogy tenyleg ne legyek ideges,es az utolso valaszolo nagyon jo otlet ki is kell probaljam:P
2009. febr. 26. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nevelés kérdése és te sajnos a szüleid segítsége nélkül sokat nem tehetsz, mert egyedül a felnőttek bírnak ilyen korban számára olyan "visszatartó erővel", ami ebben a helyzetben szükséges lenne. Egyetértek az előttem szólókkal: azt kell elérni, hogy rájöjjön, hogy nem a hisztivel kapja meg, amit akar. A nagyszüleiddel beszélniük kellene a szülőknek, mert ez így nem lesz jó. Én mindenképpen arra bíztatnálak, hogy a szüleiddel beszélj őszintén erről és ők pedig a nagyszülőkkel illetve a szüleid alkalmazzanak olyan restriktív módszereket, amelyek által megszűnik ez a hiszti. Ehhez idő szükséges. A lényeg, hogy amíg nincs túl rajta, addig ne vegyetek neki új játékot, a hisztit addig el kell tűrni tőle.
2009. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mar sokszor megvoltak a ngyiek szolitva,hogy ne putyulgassak orokke,de mostmar keso mert rajott hogy hisztivel mindent eler.Anyukamek konnyebben elintezik mert egyet csattan a feneke, de en nem uthetem meg mert en jonnek ki rosszul a helyzetbol,ha egyszer ketszer racsaptam a kezere akkor is ugy adta elo hogy ugymeguttem hogy lehet hogy megfog kekulni stb.mikozben meg csak nem is csattant.
2009. febr. 26. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te sajnos nem fegyelmezheted, rád korodnál fogva nem hallgat illetve a testvérétől senki sem tart annyira, mint a szüleitől. Szerintem addig nyaggasd a szüleidet, míg rájönnek, hogy az az egyetlen megoldás, hogy ne vegyenek neki semmi újat. A nagyiékhoz meg egy ideig nem kellene menni. Te meg ahogy mások mondták, ha már megtetted a magadét, zárd magadra az ajtót, ha teheted.
2009. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!