Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen nyári munka, lehetsé...

15 évesen nyári munka, lehetséges így? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,csak augusztusban leszek 16 éves. Hallottam hogy szülői beleegyezéssel lehet vállalni munkát pl. árufeltöltőként,újságkihordás,szórólapozás stb.

2,5 hónapra (nyáron) keresnék ilyen munkát(Budapesten),de még nem találok sehol. Nem szeretnék lemaradni,így minden héten nézem,de nyári munkáról sehol nem írnak a diákmunka közvetítő oldalak.


Kb.mikor lesznek meghirdetve a nyári diákmunka lehetőségek?


2011. márc. 27. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Lájkold a Meló-Depót a facebook-on: [link]


Ők mindig hirdetnek állásokat! Pont most tett fel valaki egy kérdést a 15 évesen végezhető állásokról, lehet, hogy te? :D


A nyári szünetben 15 évesen is vállalhatsz munkát írásbeli szülői engedéllyel a birtokodban, ám kizárólag részmunkaidőben, azaz kevesebb mint 8 órában. Azt javasoljuk, kövesd figyelemmel honlapunkat és facebook oldalunkat, így biztosan nem maradsz le semmiről.

2011. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A diákmunkákról jó tudni, hogy általában a jó munkákat nem rakják fel az internetre. Egyszerűen azért, mert mire kikerülhetne, addigra már elhappolják azok, akik épp benn vannak az irodában.

Én azt javaslom - és eddig ez a módszer mindenkinél célravezető volt -, hogy hetente 1-2 alkalommal menj be a diákszövetkezet irodájába és érdeklődj személyesen az újonnan érkezett munkák iránt. Így elég nagy valószínűséggel fogsz találni, interneten keresztül kevéssé valószínű.

2011. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
gyárakban nézz körül!
2011. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!


De 15 évesen is csatlakozhatok valamelyik diákszövetkezethez,vagy ez változó?

2011. márc. 27. 17:14
 5/5 anonim válasza:

[link]


Szia! Én pont egy évvel vagyok nálad idősebb, aug. 15én leszek 17, és tavaly nyáron a Balatonon elterveztem hogy jövőre ha törik ha szakad, lejövök ide dolgozni, ugyanis nem kevés 18 alattival találkoztunk akik keményen nyomták a melót. A Palace-ba volt vagy 5 pultos csajszi, akik 16-17 évesek voltak ( az már egy dolog hogy minimum 20nak néztek ki :) ) egy csomó étteremben, meg palacsintázóban is voltak ennyi idősek. Én idén tuti lemegyek akár a Coke Beach-re pultosnak, vagy hostessnek, szórólapokat osztogatni..A Balaton Soundra egy hétre, vagy a Palace-ba, v vmelyik discoba.. a lényeg hogy igényes legyen a hely.

Mondjuk én úgymond válogatósabb vagyok, mert pl árufeltöltőnek nem mennék el, vagy a Boschba egy futószalag mellé.. pedig itt is keresik a fiatalokat!

Tudom magamról hogy nem élvezném, teli lenne vele a tököm. Meg ha már ennyi idősen 4 nyelven beszélek, akkor már nyilván kamatoztatom és erre a legjobb hely a Balaton.

2011. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!