Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom tesójának a barátnoje...

Párom tesójának a barátnoje elég surrun hiv telefonon van hogy 1 nap 3 szor. Hogy értessem meg vele hogy ne hivjon folyton? BOV. LENT

Figyelt kérdés
kb 4 hónapja vannak együtt a lánnyal.Nem értem hogy mért hivogat álandóan a csaj.Rendes meg minden.Van hogy felhiv egy nap 3 szor és már zavar,tolakodonak vélem.Mondtam már neki,hogy ne hivjon már annyiszor egy nap,egy ideig felfogja,de utána már megint kezdi.De akkor se mond semmi értelmeset.Csak a hogy mit mondott a barátja stb......3 hétre elment másik városba,mert ott volt dolga és akkor is hivogat meg minden,hogy a peti a barátja mit csinál meg ilyenek kérdi tolem.Honnan tudjam,mondom én.Meg hogy a barátja mennyire ki van,hogy nem tud vele szeretkezni.Egyáltalán nem érdekel komolyan.Pl fel hiv 10 kor hogy "Mizu?"SEMMI mondom.Aztán felhiv 14-00 kor meg este 20.00 kor.Nem merem nagyon kiosztani hogy belehetne már fejezni,de hát csak a párom tesojának a barátnoje.Volt hogy kikapcsoltam a telom,de hát nem kapcsolhatom ki mindig.volt hogy hazajott a barátjához és felhivott és mmondta hogy itt vgyok átjosz?Nem akarok bunkózni,de lehet muszáj lesz kicsit jobban kinyitnom a szám?Mire véljem ezt az egészet?
2011. márc. 25. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Petinek hivják a párom tesóját.
2011. márc. 25. 15:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A telefonszolgaltatok meg tudjak csinalni,hogy az a szam ne tudjon teged hivni.Szerintem menj el es intezd el.Nekem regebben tesom alitott be hasonlot,es akkor a masiknak nem csorgott ki hanem foglaltot jelzett.:D
2011. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Tippek

1. ha látod hogy ő az akkor ne vedd fel

2. felveszed és azt mondod: aj te vagy az? ne haragudj de most dolgom van / most nem nagyon érek rá / most leteszem mert egy sürgős hívást várok ...stb

2011. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 23 lány vgyok.Az kis csaj meg 21 éves lány.
2011. márc. 25. 15:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Sztek ismerkedni,beszélgetni,de utálom ha rámakaszkodnak.Kezdem már megutálni a csajt.Barátomnak van 4 fiu testvére,nekik is van barátnojük.Furcsa azok nem hivogatnak csak ez az egy,de már belole is sok....
2011. márc. 25. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak barátkozni akar szegény vagy azt hiszi,h már barátnők vagytok...lehet,h rosszul értelmezte a "jeleidet" és ezt vette le!Ha zavar,akkor kedvesen építsd le:)
2011. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!