Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Micsinálnátok az ő helyében?

Micsinálnátok az ő helyében?

Figyelt kérdés
A nővérem 2 hete majdnem elvérzet egy hajszálon múlt az egész élete...Az apám be sem ment hozzá a kórházba de még fel sem hívta :(.... Apu haragszik a nővéremre mert soha nem hívta fel h gyere fel egy kicsit...de nővéremék elég rossz anyagi körülményeik vannak főleg h van 2 gyerek + albérlet...anyut sem szokták hívni de anya még is megy....Nem értem apumat majdnem elvérzet és nem ment be hozzá a kórházba.... Ti bementetek volna?
2011. márc. 20. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha van is sértettség, akkor azt ilyen esetekben kell pontosan félretenni. Mert hiszen ő adott életet a lányának, akit nem veszi észre, de felnőtt, saját családja van.

Gondolom az "apuka" nem is támogatja akkor őket kicsit sem.

Van esetleg bármi "terhes" a papa társaságában?

L23

2011. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a helyében mit csinálnánk? Egyébként nem lehet, hogy a nővéred se akarja apukáddal tartani a kapcsolatot?
2011. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kötelessége lett volna bemenni hozzá,hisz mégiscsak a lánya!!

Az én apám is ilyen,azért nem foglalkozik velünk,és azért nem láttam már több mint 2 éve,mert hogy mi nem keressük őt.

Szerintem egy apának kell érdeklődnie,és nem fordítva.

A nővérednek jobbulást :).

2011. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen "haragszom rád" családon belül.

Sztem nem normális dolog..

2011. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
micsinalnatok.. milyen szep magyar szo..
2011. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :) Mit csinálnátok remélem megteszi ő méltóságának....
2011. márc. 20. 08:58
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanazt akartam írni, amit a 08:47-es,+ még azt is, hogy tanulj meg helyesen írni.Hátrányodra nem fog válni.
2011. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Minden szülőnek kötelessége gondoskodni a gyermekeiről és minden gyereknek kötelessége gondoskodni az ő vén szüleiről.Ha nem teszik ezért felelősségre vonhatók.

A gondoskodás nem gyerekotthont és nem öregotthont jelent.


Ha megromlott közöttük a kapcsolat annak oka van.Azt az okot kellene valahogy megbeszéljék ahhoz, h normalizálódjon a kapcsolatuk.

2011. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan itt mindenki nyelvtan tanár faxom kivan már veletek ti olyan helyesen irtok h biztos elsők lennétek helyesírás versenyen a kérdésemre válaszolj ne a helyesírásom fikázd te igazán kifejlett csíranövény
2011. márc. 20. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Képzeld, voltam már első helyesírás versenyen, de még a leghülyébb osztálytársam, aki 18 évesen ballagott velünk általánosban, ő is "helyesebben" ír.
2011. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!