Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elmondani neki, hogy...

Érdemes elmondani neki, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Van egy nős férfi, tőlem idősebb és flörtöltünk, csak egyszer csókoloztunk mert "ránk jött" abban a pillanatban, de több nem történt, bár ő szerette volna ha lett volna folytatás. Én azonban tisztességtelennek éreztem a felesége miatt és leálltam. Ő azóta is nyomul és majd szétszakad a szívem, mert szerelmes lettem belé. De szerető nem akarok lenni mert annál többre tartom magam. Nem veszi észre hogy a nyomulásával kikészít, minden egyes keresése egy kísértés számomra, a kecsegtető lehetőségé. És már egyre nehezebben viselem a kérdezgetéseit. Arra gondoltam, elmondom neki mit érzek, hogy szerelmes vagyok, de nem szeretnék így semmit és hogy ne kínozzon. De félek ezzel neki is rosszat tennék. Beleélné magát és reménykedne. De szeretném az értésére adni hogy minden amit csinál számomra felér egy kínzással.
2011. márc. 16. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha voltál már igazán szerelmes (és boldog párkapcsoat is lett belőle), akkor ne tedd meg, hiszen te is tudod, hogy abban elveszíteni valakit, attól nincs is borzasztóbb érzés.

Ráadásul úgysem nagyon lehet belőle semmi, mert a nős férfiak csak nagyn kevés százaléka válik csak el a szeretője miatt.

Keress magadnak facér pasit!

23L

2011. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szerelmet vallasz se hinném, hogy több leszel neki, mint egy játékszer. Minden férfinak hízeleg ha szeretik. Ezzel szerintem egy nős férfi sincs máshogy, sőt még imponálna is neki, hogy még másnak is kellhet, még más is szereti.

28 f

2011. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szólnék neki, kikérném magamnak, hogy cafkának néz. Mit is szeretsz benne pontosan? Hogy szépen tud hazudni, mesélni? Csodálatos mesekönyvek, filmek vannak, vásárolj be belőlük. Valaki egyszer elmagyarázhatná nekem, hogy mit lehet szeretni ilyen jellembajnokokon, mert én még szánalmon kívül soha nem éreztem mást az ilyen lovagok irányába. Bár ők nem erre vágytak. :)
2011. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 öregvarázsló ***** válasza:
0%
Ha megkívántad az "almát", szakítsd le és menj tovább.
2011. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végül is ha csak 1x csókolóztatok, akkor nem is számít, hogy van felesége....

Elmondhatod neki, de nehogy azt hidd, hogy ebből bármi is lesz.Felejtsd el szépen és kész! És ne mondd, hogy nem tudom az milyen nehéz lenne.Nagyon is jól tudom, de a ti kapcsolatotokból úgysem lesz semmi, akkor legalább a feleségével had legyen békében.(Bár már 1x így is megcsalta, mert "rátok jött")

2011. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!