Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az, ha egy fiu...

Mit jelenthet az, ha egy fiu azt irja egy lanynak hogy?

Figyelt kérdés
"na én megyek aludni drágám,m elkapott a buzgóság!"
2011. márc. 13. 22:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

13:47

Neked meg mi bajod van? Nem vagyok 10 éves, kebzeld!!!

2011. márc. 14. 16:55
 22/27 A kérdező kommentje:
Hibákat mindenki ejthet,senki sem tökéletes!!!
2011. márc. 14. 16:58
 23/27 anonim ***** válasza:
51%

Azért a képzelnit nem sok ember írná le b-vel.

Az a bajom, hogy nem tudsz helyen írni (meg sem próbálsz, ahogy látom), nagy a szád, és eléggé visszamaradott kérdéseket teszel fel, amiket fél perc guglizással kideríthetnél. Ebből jutottam arra a következtetésre, hogy maximum 10 éves lehetsz, és az IQ-d is ilyen szinten mozoghat a reakciód alapján.

Szállj magadba, szedj magadra egy kis kultúrát, és tanulj meg értelmesen írni, fogalmazni. Akkor majd nem fognak beléd kötni az olyan emberek, akiknek szúrja a szemét a műveletlenség.

2011. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

17:44:


Cseszd meg, ez legyen a legnagyobb gondod... Amúgy a ,,képzelni" szót én is rendszeresen b-vel szoktam írni.

2011. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

uhhh, dúl a színvonal és magas kultúra.

egyébként a helyesírás tényleg összefüggésben áll az intelligenciával. sok éves kutatásom alapján mondhatom ezt.

vannak persze kivételek, de ez most nem az az eset...

2011. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azért jó látni, hogy a sokéves kutatásaid ellenére is kisbetűvel kezded a mondataidat...
2011. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Jaj,de jót nevettem! :-) Amúgy meg,köszönöm szépen a normális válaszokat!Nyugodtan beszélgessetek tovább! :o)
2011. márc. 14. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!