Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy ár egy pofon, leköpés...

Túl nagy ár egy pofon, leköpés és verbális fenyegetés elszenvedése, hogy végre így lezárult egy rosszul működő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindez azért, mert kirobbant belőlem az eddig elfojtott feszültség, ami a "páromnak" enyhén szólva nem tetszett, hogy ki mertem nyitni a számat. Eddig is azért hallgattam, mert nem hiányzott egy ilyen csúnya balhé, tudtam hogy ilyesmi lenne belőled. De elszakadt a cérna, ebben én vagyok hibás, elismerem.
2011. márc. 13. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem. örülj h vége van,és kész
2011. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon emlékeztet ez a néhány sor egy pár nappal ezelőtti velem történt eseményre. Én is megmondtam a magamét egy férfinak, nagyon elegem volt már, nem bírtam, de nem is akartam már magamban tartani az érzéseimet. Lehet, hogy többé nem fog keresni, de hihetetlenül megkönnyebbültem és büszke vagyok magamra, hogy el mertem mondani, amit érzek.

Ha rossz volt a kapcsolat, akkor épp ideje, hogy vége szakadt. Sajnos néha nagy árat kell fizetni, de hidd el, hogy hosszútávon megéri.

2011. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!