Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Elmúlik vagy...

Miért van ez? Elmúlik vagy csak rosszabb lesz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőim mind sorra találják meg az igazit, vagy eljegyzik őket. Én meg itt vagyok egy párkapcsolattal, amiben egyáltalán nem érzem úgy, hogy úgy törődnének és szeretnének, ahogy azt kellene. Elég nyomorultul érzem magam mostanság. Én még sehol sem tartok az életemmel. Nem mentem még férjhez, nincs gyerekem, pedig már illene. Idén leszek 24 éves. Még nem is érzem úgy, hogy annyira akarnám. Szeretnék még sok mindent kipróbálni, megélni előtte. De a barátnőim már nem úgy gondolják, inkább minél előbb férjhez akarnak menni, családot alapítani. Már lassan nem marad senkim. A barátom, azt mondja, hogy szeret, de a haverjaival, meg a legjobb barátnőjével többet tud nevetni, mint velem, holott a lelkemet is kiteszem, csak hogy a kedvében járjak, hogy boldoggá tegyem. Mégsem érzem úgy, hogy ő is ugyanígy érezne, mint én. Olyan bizonytalan vagyok, és sebezhetőnek érzem magam. Mintha minden és mindenki összeesküdött volna ellenem. Sírni volna kedvem.
2011. márc. 11. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

fel a fejjel kiscsaj!

itt vagyok 27 évesen, túl egy váláson, egy két éves gyerekkel! azt tettem amit "illik", de rájöttem, h nem akarok leélni egy életet úgy hogy valakinek a lábtörlője vagyok! most kezdem összeszedni magam, képzem magam, sportolok és nem érdekel, h ki mit mond arról h hogy kellene élni, többet nem állok be a sorba csak azért h ne lógjak ki!És tudod mit? 1000szer nehezebb így, de lehetséges!

2011. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mamar nem azert megyunk ferjhez, alapitunk csaladot, mert "illik", hanem mert megtalaltuk a parunkat es tovabb akarjuk fejleszteni a kapcsolatot, osszeakarjuk magunkat fuzni, jovot latunk a parral.

Ebbol a kapsolatbol lepj ki, hisz nem vagy boldog. Amig a mostani paroddal vagy, addig nem fogod megtalalni az "igazit".

2011. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 31 évesen ismertem meg a férjemet, 33 évesen házasodtam és még nincs gyerekünk, talán 35 éves koromban lesz.

Semmiről nem vagy lekésve.


Viszont egy jótanács: ha úgy érzed, hogy a párod nem az igazi, akkor ne reménykedj, hogy azzá válik, mert nem fog, és ne fecséreld rá az éveidet, mert gyorsan elmegy 5-10 év, és ugyanitt fogsz tartani. Add meg magadnak és neki az esélyt, hogy boldogok lesztek mással. Most még fiatal vagy, sokkal jobbak az esélyeid, mint 30-on túl. Tapasztalatból mondom.

2011. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kicsit fiatalabb vok mint te (17 éves) de 3 éve együtt vagyok a barátommal,ő 21.és úgy gondolom,h nem kell azért küzdeni és erőlködni h boldog légy és h őt is boldoggá tedd.ennek alapból kell jönnie.nem erőlködésből,mert ez kicsit olyan megfelelési kényszerre mutogat.

igaza van az előttem szólónak,ha nem úgy érzel inkább legyen vége minthogy egymásra pazaroljátok az időt,úgy h nem is vagytok boldogok.

2011. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is írhattam volna,nálam ugyanez a szitu.Én is 24 éves vagyok,csak én már komolyabbra venném a kapcsolatunkat( 5éve vagyunk 1ütt) pl.:összeköltözés,persze a párom nem hajlandó összeköltözni,valami kifogást mindíg talál erre.Sajnos néha viszont bizonytalan vagyok az érzéseimmel kapcsolatban.
2011. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha,ha ha

24 éves vagy! Tessék élni!


Én eü szakközepet végeztem. Akkori oszt társaim 17-18 évesen már kezdték tervezni a nyári esküvőjüket. Ők nem tervezték az életüket tovább, nem akartak tovább tanulni, én igen. Ők elkezdtek dolgozni rá 1-2 évre gyereket szültek és most válnak, ráadásul a minimálbérért szenvednek a gyerekkel a nyakukban. Nekem van egy diplomám, van egy tuti állásom, igaz pasim még nincs, de nem is futok utánuk. Én jelenleg JÓL érzem magam :) és amikor meglátom a volt oszt tárasaimat lestrapálva akkor tudom és érzem hogy jól döntöttem.


Amúgy is az élet nem egy verseny, kinek lesz hamarabb gyereke, vagy lakása vagy a többi.


Én azt tanácsolnám neked, hogy keress hasonló gondolkodású barátokat és akkor a gondod meg lesz oldva :)

2011. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj elfelejtettem:

ha tényleg nem érzed magad jól a mostani pároddal, akkor ideje lecserélni! Ne szenvedj tovább mellette...

2011. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a barátnőid elég régimódiak..házasság meg gyerek 23 évesen?? minek?? aztán felnő, 43 évesen elköltözik...akkor jársz majd bulizni meg szórakozni?? nem azért, akkor is lehet, csak nem ugyanabban a stílusban mint pl 23 évesen. a discokbol biztos kinéznének..ha nem akarsz a sráccal lenni ne legyél. és ne akarj mindenáron megállapodni, pláne ne azért mert a barátnőid azt mondják, meg mert úgy csinálják. nem kell folyton a tökéletest keresni, elég ha beéred a JÓ-val. élvezd az életet, ne kapkodj el semmit.
2011. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!