Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a testvérem ilyen?...

Hogy lehet a testvérem ilyen? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

16 éves,és folyamatosan csak szórakoznak vele a fiúk,mostanában semmi nem jön össze neki,az emberekben is sokat csalódik,szinte az összes közeli barátjának a terhét cipeli,mert ő a többiek úgymond "pszichológusa"(remélem jól írtam le. :D),segít másoknak amiben csak tud,de én ezt nem bírnám. Folyamatosan kattog az agya valamin. Nagyon gyorsan szerelmes lesz,de a fiúknak csak ARRA kell,vagy játszanak vele,nagyon sokat csalódik,és én kívűlről úgy látom hogy nagyon erős. Most valami betegséget is elkapott,kórházban is volt,lehet gyógyítani sem lehet,kezelésekre is menni kell majd,ilyenek.

13L


2011. márc. 10. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy hogy hülye. Erre mit kellene írni? Foglalkozna inkább magával.
2011. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ha másokkla is foglalkozik, de nem kellene, hogy teher legyen. Nem kell mindenkinek a hülyeségét meghallgatni.

A kórházban biztosan kiderül, hogy ki az, aki aggódik érte, és barátjának tartja. Velük érdemesebb lesz foglalkoznia.

az, hogy a fiúk csak szórakoznak vele, valószínűleg azért van, mert még 16 évesen nem tudja mit akar, és nem tudje megkülönböztetni, azt, hogy mikor viszonyulnak hozzá úgy, hogy csak arra kell. Ha tudja a különbséget, akkor az az ő hibája, hogy nem áll ellen.


Aki azt mondja, hogy foglalkozzon inkább magával, annak kívánom, hogy tapasztalja meg, milyen érzés lehet, ha vigaszt keres és elutasítják.

2011. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!