Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fűzzem meg anyukámat,...

Hogyan fűzzem meg anyukámat, hogy eljöjjön velünk nyaralni?

Figyelt kérdés

Párommal anyukáméknál lakunk,tényleg nagyon sok mindent köszönhetünk neki és kitaláltuk,hogy ezt egy nyaralással kompenzálnánk neki!

Párom édesanyját is szeretnénk elvinni, aféle "anyósok akcióban" nyaralás lenne!

Említettem az ötletet anyunak,sőt Ö vetette fel,hogy akkor a párom anyukáját is vigyük!

Mi állnánk az anyagiakat,nekik csak az lenne a dolguk, hogy jól érezzék magukat.

Tudom, hogy anyu nagyon szívesen eljönne,de fél attól, hogy emiatt az 1 hét miatt kirugják,vagy,hogy a terhünkre lenne,de ez fel sem merűlt bennünk!

Így azt mondta nem jön el velünk!

Hogyan fűzzem meg,hogy mégis meggondolja magát?

23/L


2011. márc. 6. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne fűzögesd, fizessetek be, aztán szólj neki, hogy mikorra vegyen ki szabit.
2011. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá:)de ezt nem tehetem meg vele!
2011. márc. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!