Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Anyám elpanaszolta, hogy bizonyos összegű pénzt nem talál. Mondtam neki,hogy nem tudom, hogy hogy tűnhetett el (tényleg így van), viszont a minap öcsémnél kb. olyan összegű pénzt láttam, mint ami nincs meg. Nem tudom, hogy mit csináljak. Szívem szerint elmondanám anyámnak, de már így is "ki van" kicsit, nem akarom még jobban tetőzni, viszont "cinkos" sem akarok lenni ebben az egészben. Nem szeretek árulkodni, de sztem ez komoly dolog. És öcsém még ma akart pénzt kérni anyámtól nadrágra, meg parfümre, kissé pofátlanság sztem. Egyébként nem tudom, miért tehette, ha vmi szüksége van meg szokta kapni. Tanácsokat kérnék. köszönöm előre :)
2011. márc. 2. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj az öcsédnek, hogy elveszett valamerre x pénz nem látta? így ha nem ő vette el se gyanúsítod meg, ha meg igen hátha elszégyeli magát és visszacsempészi, jobb ötletem sajna nincs.
2011. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért gyanakszom rá, mert hirtelen elég sok pénze lett. Csak úgy a semmiből nem tudott volna magának szerezni 15-20 ezer forintot :S
2011. márc. 2. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszeld meg a testvereddel a dolgot kettesben,hisz gondolom hianyzik anyukadnak az a penz,szukseg van ra.Lehet bajba kerult az ocsed azert csinalt ilyet.
2011. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves az öcséd? Ha van már elég érett, akkor szerintem meg tudod vele beszélni, hogy mire bukkantál véletlen... Ha elég jóban vagytok, mondd neki, hogy juttassa vissza valahogy, vagy mondja el az anyukátoknak...


Szerintem meg tudjátok oldani!

2011. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17 éves, és az utóbbi (21:07) nekem is eszembe jutott, bár elsőre gondolatra öcsémet ismerve mindent tagadna. Valamint a visszajuttatás sem lenne egyszerű dolog, mivel kulccsal zárt szekrényben van, amihez 2 kulcs van, az egyik eddig a szobámban volt elérhető helyen, de most anyám elrakta vhova máshova, a másik is nála van vmerre. köszönöm az eddigi válaszokat.

Egyébként nagyon szemét dolog lenne ha beszélnék anyámmal? Egyelőre csak az elmélet kedvéért. :)

2011. márc. 2. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:

[21.07-es vagyok] Kérdezd meg az öcsédet, hogy tud-e róla valamit, szerintem ismered annyira, hogy tudod, mikor hazudik. Ha nem hazudik, hagyd rá, de ha igen, akkor mondd neki, h látja, hogy az anyukátok mennyire ki van, neki úgy sem kell nagyon a pénz (hisz mindent megkap..) ajánlja fel. Ha nem, akkor beszélj anyukáddal!


Átérzem anyukád helyzetét, borzasztó lehet neki... :(

2011. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod biztosan én nem beszélnék, mert ha tévedsz akkor az öcsédet ok nélkül gyanúsítot ilyen elég szörnyű dologgal.
2011. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!