Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom mit vegyek a barátomnak születésnapjára? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Tehát, kigondoltam egy nagyszerű ajándékot,de félek,hogy nem fogom tudni kivitelezni,ezért gondoltam B tervre,de sehogy sem jut eszembe,hogy mit adhatnék neki.

Eléggé friss a kapcsolat,és nem tudtam annyira ez idő alatt kiismerni.. :/

Azon is gondolkoztam,hogy egy régi barátnőjének írok,akivel hosszú ideig volt együtt és nem váltak el rosszban.

Nem szeretnék olyasmi sablon ajándékot,mint kép, parfüm, ruhanemű...!

Szerintetek?


2011. márc. 2. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Mert ha csak pár hete akkor nem is érdemes nagy ajándékot venni neki, meg ennyi idő alatt tényleg nem tudod meg ítélni hogy mi tetszene neki.

Én adnék egy tippet, aminek szerintem sokkal jobban örülne mint bármi kis vacaknak.: Szexi fehérnemű, meglepi szerűen és egy jó szex. Ha akarsz táncolhatsz is neki, ha gondolod szervezd estére, vegyél egy üveg pezsit. Mondjuk nem tudom hány éves vagy, meg hogy ő e az első, vagy volt már másik kapcsolatod is.

Ennek tutti örülne és késöbb mondhatnád neki hogy mivel nem ismered annyira, gondoltad hogy ezzel inkább örömet szereznél neki mint egy apró valamivel ami lehet hogy nem is tetszik neki.

2011. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vmi programot szerveznék neki... attól függően, persze, hogy mennyi idősek vagytok, és mennyi pénzt tudsz erre áldozni. Pl. mozi, színház, mingolf, bowling, kiállítás... vagy akár egy fincsi közös vacsi is megteszi.
2011. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezek jó ötletek:)

de valami kézzel foghatót is szeretnék,ami maradandó és eszébe jutok róla:)

2011. márc. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!