Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet várni egy ötvenes...

Mit lehet várni egy ötvenes éveiben járó férfitól?

Figyelt kérdés

Vagyis egy 29 éves nő mit várhat el az érzelmek és a szexualitás terén? A pénzzel ne gyertek, mindketten jó anyagi körülmények között vagyunk. Apakomplexussal se, apámmal mindig jó volt a kapcsolatom, eddig csak fiatal pasijaim voltak. Legutóbbi pasim 26 éves volt. Szerintetek?

54 éves amúgy.


2011. márc. 2. 16:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és gyerekem sincs még, neki van kettő.
2011. márc. 2. 16:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Ő valószínű, hogy nem akar már gyereket. Nekem van egy szomszédom, 76 éves, 55 éves nője van, és csodálatos a szexuális életük. Ettől ne félj.Ha szeretitek egymást, semmi gond nem lehet.
2011. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Én még csak 43 vagyok, így nem tudom, mi lesz később. Felém a 36 éves párom elvárása a napi (néha napi többszöri) szex. Szerintem ez kondi/állóképesség kérdése is, amiben 54 évesen hatalmas lehet a szórás, éppen úgy, ahogy érzelmileg is az. Eddigre összejön már az életben egy s más. Különbözőek a tapasztalatok, az előélet. Tehát nincs is semmi értelme általánosítani.


Ez kb. olyan, mint a használt autó. Egy darabig valóban az dominál, hogy milyen volt újkorában, hogyan került ki a gyárból? De aztán szép lassan átmegy abba, hogy milyenek voltak a korábbi tulajdonosai? Tehát lehet, hogy újkorában nem ezt vettem volna, de a mostani választékból ez a legjobb. És fordítva is: lehet, hogy ez volt valaha a legjobb, de most csak egy lestrapált roncs. :)


Mivel te vagy ott, ezt neked kell tudnod.

2011. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Piás hétvégéket és impotenciát várhatól tőle:(
2011. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

apukám is ennyi idős, egyedülálló, nem piázik, sportol, meg van a kis élete amin nem igen változtatna meg egy nő miatt már, tehát a nőnek kéne inkább alkalmazkodnia. de ez csak az apukám...


nekem amúgy nagyon furcsa lenne ha velem egyidős lenne a barátnője, szerintem nagyon más a jövőkép ennyi idősen, ő a nyugdíjas éveire hajt már, míg az én korosztályom a családalapításra

2011. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha jól meggondoltad,akkor csakis rajtad a döntés,mivel nem egyformàk az 50-es éveiket taposó férfiak sem.Te ismered jobban.
2011. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Ágytálazást és pelenkázást, élethosszig tartó ingyen ápolónőséget és cselédséget, esetleg jó kis lekezelő apa-lánya fílinget. Soha nem hittem a 10 évnél nagyobb korkülönbséges kapcsolatokban. Ott általában valami gáz van, még akkor is, ha a felek nem vallják be maguknak sem (anyám és apám közt több mint 10 év volt, szóval ismerem valamennyire a helyzetet).
2011. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

16.53 folyt.:


ja, és a fiatalabb hozzáöregszik az öregebbhez. Anyámon és apámon láttam. Pár éven belül olyan leszel lelkileg te is, mint egy ötvenéves, meglátod.

2011. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz szórakozni, kimozdulni, élni, s nem ápolónő és konyhatündér szerepében akarod leélni a hátralévő életedet, akkor keress saját korodbelit vagy akár egy kicsit fiatalabbat!

A korkülönbség pár év múlva hatványozódni fog; te még tele leszel energiával, párod a kényelemre fog berendezkedni minden téren.

2011. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Mi az, hogy ápolnia kell meg ilyenek, nem 80 éves emberről van szó!!! 20 évig is élhetnek boldogan úgy, hogy semmi baja a párjának! A családban is van 46-69 év felállás, hát mindent csak gondozni nem kell azt a férfit, aktívabb életet él, mint némely 40 éves férfi...


Szóval a korkülönbség miatt ne hátrálj!

Szerintem egy érzelmileg kiegyensúlyozott kapcsolatot kapsz, egy 54 éves embernél be vagy biztosítva, meg fogja becsülni a fiatal nőt, nem fog beújítani, mint pl. egy veled egykorú! Ha teljes érzelmi biztonságra vágysz akkor vágj bele!

Egyedül gyerek szempontjából nehéz ügy, ha szeretnél saját gyereket akkor számolnod kell azzal, hogy lehet (nem lehet kiszámítani), hogy idő előtt meghal a párod és egyedül kell majd nevelned...

Dehát amilyen szörnyű világot élünk, ugyanez egy 10 évvel fiatalabb férfinél is előfordulhat...

2011. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!