Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt a 30. születésnapod?...

Hogy telt a 30. születésnapod? Milyen ajándékot kaptál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A páromtól wellness-hétvégét, a szüleimtől könyveket és dvd-t, a párom szüleitől egy újfajta jógára tanfolyambérletet, a barátnőimtől könyvet, dvd-t, sálat.
2011. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Húú, de régen volt. Arra emlékszem, hogy a barátaim, egy fergeteges bulival leptek meg, voltunk vagy 20-an. Az ajándékra már nem is emlékszem. Mindenkitől kaptam valami apróságot.
2011. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Főztem sütöttem magamra, a torta amit rendeltünk szar volt, tiszta tejszínhab (szatmári szilvatorta).

Az uramtól kaptam egy kosár liliomot. Tesómtól valami apróságot, ilyen kerek évfordulóra talán megerőltethette volna magát. Az uram meg azt mondta, hogy rosszkor van a szülnapom, rá 3 napra meghalt az anyja.

2011. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd 11 és fél év múlva írok :)
2011. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem még nem volt, majd 7 év múlva, de egyik rokonomnak most volt.

Tartottak otthon egy bulit - süttettek csülköt meg a férje még készített más kaját is, sógornője meg anyósa sütöttek pogácsát,sütit,tortát, az ünnepeltnek nem kellett,csak max. besegített. Voltunk kb 20-30-an, ottalvós buli volt :)

Tőlünk (többen a meghívottak közül összedobtuk rá a pénzt) wellnes hétvégét kapott (természetesen 2személyre,h a férjével mehessen), anyukája és az anyósa pedig vállalták hogy a hétvégére vigyáznak a két rosszcsontra (6 és 4 éves fiai vannak). A férjétől mosogatógépet kapott. Aztán meg mindenki hozott valami kisebb ajándékot (kávéscsészék,tál,dísztárgyak stb.) meg virágot.

jó buli volt, az ajándékoktól meg meg is hatódott,elpityeredett. Főleg a wellnes hétvége nagyon jól jött,mert hát mióta gyerekei vannak nem nagyon sokat voltak kettesben a férjével (persze 1-2órákat igen,max 1napot), szóval rájuk is fért egy kis lazítás :)

2011. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hoppácska, én idén leszek 30.
2011. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 év múlva megmondom:)
2011. márc. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rémes volt.

A barátnőm bulit szervezett, pedig kifejezetten kértem, hogy ne tegye. Engem megviselt, hogy ilyen "öreg" lettem. Persze ez a bulin is meglátszott. Amikor a kb.20 vendég távozott, én még órákig bőgtem és vádoltam a lányt.

Ajándékba sok vicces kacatot kaptam, meg persze a családomtól normális dolgokat.

2011. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban kiderül...:)
2011. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!