Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki évek multán...

Van itt olyan aki évek multán is "harcban áll"a párja, férje, barátja exével?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen fogsz találni ilyen embert.

Én ugyan nem állok harcban vele,báár... mégis. Jelenleg márciusra van kitűzve bírósági tárgyalás büntetőügyben,nagy értékű lopás miatt..(2+M Ft..)Ellene,nyilván.

2011. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok év eltelt már és még mindig velem-velünk foglalkozik,és ezáltal én is vele,pedig sokszor elterveztem már hogy kiiktatom az életemből/ünkből és levegőnek nézem,de lehetetlen :S
2011. márc. 1. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kb. 2 év kellett mire nagyjából normalizálódott a helyzet. Ezt úgy értem, hogy nem megy már fel a vérnyomásom, ha valamit csinál az ex. Úgy gondolom, hogy pontosan ezért az egyik szemem mindig rajta lesz. Ez a helyzet annyira belém ivódott már, hogy nem tudok elmenni csak úgy mellette.

2011. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt a keresztet bizony egy életen át fogjuk cipelni
2011. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Harcban ugyan nem állunk, hisz sosem találkoztunk, de folyamatosan utálkozik.

Legutóbb pl. mondta a férjemnek mikor ment a fiához láthatásra és szóba jött az ő közös lakáshitelük amit még anno közösen vettek fel, de most csak a férjem fizeti, mivel a hölgyemény nem dolgozik, így nincs miből letiltani, hogy miért nem fizeti ki a felesége (én) a hitelt?

Szerencséje, hogy nem ismerem, pár pofon kijárna neki a viselkedéséért.

2011. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!