Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férjet nem nagyon...

Ha egy férjet nem nagyon érdekel a szex, valószínűtlenebbé válik, hogy megcsalná a feleségét?

Figyelt kérdés
Szerintetek a megcsalás oka ált. a szex? Ha egy férfi nem rajong a szexért és egyébként mindent megkap a párjától, nem annyira valószínű, hogy félre fog lépni, mint egy olyan férfi, aki mindent megkap, de nagyon szereti a szexet?
2009. febr. 16. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szerintem igy van, ahogy leirtad. Nem minden esetben, de a ffi-ak igenis szeretik a friss hust.
2009. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy férfi nem csak a szex miatt mehet félre. Érzelmi elhanyagoltság miatt is ugyanúgy, hiszen ők is érző lények, szeretetre vágynak.

Bár az is igaz, hogy az érzelmi elhanyagoltság együtt jár a szexhiánnyal is...


Egyébként nekem az a véleményem (nyugodtan kövezzetek meg érte), hogy 30 év házasságba 1-2 botlás belefér mindkét részről, mert emberek vagyunk. De ha megtörténik, akkor az ember cipelje a súlyt élete végéig a saját vállán, és ne pakolja a párjáéra, hogy "megcsaltalak, de elmondtam, és így már tiszta a lelkiismeretem."


Egy kis módosítással válaszolnék a kérdésedre: ha egy férfi érzelmileg mindent megkap, lehet, hogy egyszer majd megbotlik, de kevesebb eséllyel néz állandó barátnőt magának.


Az, aki meg állandóan félremegy, nos, annak mindegy, hogy megkap-e mindent vagy sem, az olyantól meg kell szabadulni!


Kíváncsian várom a válaszokat, h a többiek, főleg pasik, mit gondolnak erről!

2009. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem ilyen egyszerű, és a kérdésedre így konkrét eset nélkül nehéz korrekt választ adni.


A félrelépés mindig többtényezős, és egy kapcsolatot nem lehet a "szex" és "minden egyéb" kategóriákra osztani, mint ahogy a férfiakat sem "szexrajongó" és "nem annyira rajongó" csoportokra.


Ha egy embernek mindene megvan, amire _valóban_ szüksége van, az nem fog félrelépni.

Ha egy embernek látszólag van csak meg mindene, de a párja nem ad meg neki valami fontosat (még ha az független is a szextől), akkor esélyes a félrelépés. Vagyis lehet, hogy az illető szexel otthon, de nem kap elég kedvességet, ezért félrelép.

A félrelépés ténye nem függ a szex iránti igénytől. Aki nem igényli annyira, az is félreléphet, max nem ötször, csak egyszer.

A félrelépés nagyban függ az illető önuralmától.

A félrelépést sokszor csak az alkalom szüli, mint a tolvajt.


Tehát valami szükséglet hiánya + önuralom hiánya + adódó alkalom = félrelépés.

2009. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a kérdés az volt, hogy az olyan férfiak is félrelépnek-e, akiket kevésbé érdekel a szex. Én így értettem.

Nem tudom, biztos kisebb a valószínűsége, vannak ilyen férfiak is, akiket nem villanyoz fel annyira a szex, és vannak olyanok is, akik egy napot sem bírnak ki nélküle. Nyilván az utóbbi típus nagyobb valószínűséggel lép félre.

2009. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
78%

felmerült bennem 1 kérdés

honnan tudod, h nem nagyon érdekli? mondta? ritkán csináljátok?

mert ez azt is jelentheti, h "nem nagyon érdekli, mert máshol már megkapta", nemigaz?


egyébként a megcsalásra mindig van esély, hol kisebb, hol nagyobb, de ez valóban csökkentheti az esélyt, bár az ördög sose alszik.

2009. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
a második válaszolóval teljesen egyetértek, nem tudom miért pontozzák le az értelmes emberi, nem álszent válaszokat.valóban emberek vagyunk mindnyájan és mindenkinek ott lehet a "pakliban" ez is.és szerintem a "megcsalás" nem ott kezdodik, hogy uram bocsáss a férfi vagy a no "alkalom" esetén netalántán egyszer-kétszer félrelép, hanem ha érzelmileg lép félre vagyis beleszeret valakibe.az az igazi probléma.az pedig már végképp nem igaz, hogy ha otthon megkap mindent akkor nem teszi meg.dehogynem!ha olyan alkalom adódik a férfiaknál az ilyesmi presztízs kérdés.a mai világban pedig akad elég ajánlkozó "holgy" is és ugyan melyik férfi utasítaná vissza?
2009. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
szerintem meg ha valaki megtett, vagy meg akar tenni valamit, nagyon is mondja el. és nem csak azért, mert az emberek sokáig egy egész életen át szenvednek az ilyen titkoktól.
2009. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat írtatok mindannyian! Érdekes, hogy mennyire másként látja mindenki ezt a témát.


Kiegészítésként: én a mindent megkap alatt azt értettem, hogy tényleg minden más klappol. Sok olyan kapcsolat van, amiben látensen ugyan, de a férfi/nő nem érzi, hogy megkapja, ami kell neki (bármilyen értelemben is). Na ez az, amire az emberek azt mondják "válnak? pedig olyan jól megvoltak". Talán ezért kellene megbeszélni mindent őszintén. És szerintem jobb elmondani a megcsalást is, én nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy valamit titkolnom kell.


A második válaszírónak: pár éve még azt mondtam volna, hogy elfogadhatatlan az, hogy valaki félrelép, de ma azt mondom, hogy talán meg tudnám bocsátani. Sok múlik a másik félen és a szituáción is, szóval tényleg nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy akkor ott vége mindennek. Egyébként nem azt mondta #2, hogy ő egyetért a megcsalással, hanem azt, hogy bizonyos szituban beleférhet. Ez szerintem nagy különbség.

2009. febr. 16. 20:17
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem a szexhiany miatt mennek felre, hanem kell nekik a valtozatossag! Azt mondja sok pasi, hogy nehogy mar mindennap ugyanazt az ennivalot egyem (ertve ezzel azt, hogy nehogy mar mindennap ugyanazt a not ...)

Sserintem nem fer bele egyetlen megcsalas se akar 30, akar 40 evbe se, soha. Miert van ra szukseg???

2009. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Mert szemetek a férfiak.Változatosságra vágynak!Új nöre!De szerintem sok múlik a neveltetésen is!
2009. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!