Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális? Vagy én már nem...

Normális? Vagy én már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
Már nem azért mondom nővérem egy idióta. Itt van pasija és itt csinálják a mellettem lévő szobában. Már nem azért mondom de nem bírnának várni estig vagy valami. Szerintem ez undorító és nem vagyok kiváncsi arra ahogy a nővérem nyögdécsel.
2011. febr. 25. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

azzal semmi baj nincs,hogy csinálják. Csak intézhetnék úgy, hogy mást ne hozzanak kellemetlen helyzetbe:S


23N

2011. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát én is így gondoltam. nem vagyok egy prűd meg olyan kicsi sem meg semmi de ez akkoris milyen már...
2011. febr. 25. 20:02
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Miért idióta a nővéred? Mert a barátjával bezárkózik a szobájába? Nem az ő hibája, hogy vékonyak a falak.

Ha nagyon zavar, akkor beszélj vele, mondd, hogy áthallatszik, és próbáljon kicsit csendesebb lenni.

Egyébként teljesen normális dolog, amit csinálnak.

Ha így gondolkozol erről a témáról, akkor vagy 11-12 éves vagy, vagy irigykedsz.. Ha az előbbi, akkor próbáld elfogadni, hogy a felnőtteknél ez teljesen normális elfoglaltság 1 párkapcsolatban. Ha az utóbbi áll fent, akkor itt az ideje, hogy keress magadnak 1 barátot/barátnőt!

2011. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Talán nyisd kia szád és szólj, hogy ne napközbe dugjanak, mikor boldog-boldogtalan hallja őket vagy legalább legyenek kussban.
2011. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Kopogj át a falon, és kiabálj át, de jó hangosan, hogy "halkabban dugjatok már". Esélyes, hogy ők is arra fognak gondolni, hogy jesszus, ezt az egész család hallotta, és halkabbak lesznek.
2011. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
második! Te nem érzenéd magad kellemetlenül, ha hallanád a testvéredet a másik szobában? Azért még csak 8 óra van, megy még a mozgolódás a házban nem alszik senki. Azért tekintettel kellene lenni a másikra is! Lehet azt csendesebben is csinálni!
2011. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én nem irigy vagyok és nem is 11-12 éves de akkoris zavar és ezért írtam hogy idióta. és tisztában vagyok vele hogy ez normális dolog. csak nem értem hogy miért most kell csinálni mikor mindenki hallja
2011. febr. 25. 20:06
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

"nem vagyok kiváncsi arra ahogy a nővérem nyögdécsel."

<paraszt on> Én kiváncsi vagyok :) <paraszt off>

Fejhallgató.

2011. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
nyugodtan megemlítheted neki viccesen holnap, hogy azért kicsit halkabban, mert neked kellemetlen! Tisztelettel kell lenni a másik iránt, a szülők iránt is, és a testvérek iránt is, és nem nyihogni élvezetünkben na....
2011. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Én bedobnék egy vízibombát. :D
2011. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!