Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés

Jella.


Kulturált válaszokat várok! Illetve kifejtés, hogy miért tetszik/miért nem tetszik.


2011. febr. 24. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, zavaró együtt a j és a két l, olyan, mintha valaki (pl. egy kisgyerek) raccsolna.
2011. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ami ehez hasonlít az a Jelina.(korábbi válaszoló)
2011. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
A "yell" szo jut rola eszembe. Olyan mesterkelt nevnek hangzik.
2011. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy női név.

De nekem nem igazán tetszik. Nagyon furcsa hangzása van.

2011. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Legalább olyan ronda, mint a Jetta.
2011. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Erőltetett, mesterkélt, "kivagyi" név, izzadságszagú próbálkozás a különlegességre. A hangzása sem egy nagy vasziszdasz. És nekem is az angol yell (kiabálni, ordítani) ige ugrik be róla.

Ezenkívül egyetértek azokkal, akik azt írták, túl rövid, és zavaró együtt a j és a két l, mert raccsolós benyomást kelt. Ugyanakkor nem is találom különösebben finomnak nőiesnek. Ha már különleges nevek, akkor ennél millió jobb van (azok se tetszenek feltétlenül, de legalább kimondható, szépen becézhető, nőies nevek).

2011. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, bár az összhatás nagyban függ a vezetéknévtől is. de így önmagában szép és különleges. érdekes, nekem inkább északi (pl. svéd) névnek tűnik.
2011. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Wikipedia:

Jella [1]: A Gabriella északnémet (fríz) eredetű önállósult beceneve.[3]


Nekem tetszik, de tényleg függ a vez. névtől. Krúdy Gyula is szerette.

[link]

2011. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nem hiába tetszik, ezek szerint engem is így hívnak:)
2011. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de csak a Zsuzsanna verzió (nem Zsuzsaként anyakönyvezve)és a becenevek közül a Zsuzsi. A lányomnak csak azért nem adtam ezt a nevet, mert a vezetékneve túl sok mássalhangzóra végződik, ráadásul c-re :) Egyik babáját viszont elneveztük így, tipikus Zsuzsi baba :).


Egyébként kérd ki magadnak, hogyan szólítsanak! Tudom, ezért is sokan megszólnak, hogy milyen úrhatnám vagy, de ne törődj velük :). Téged zavar, nem őket.

2011. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!