Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha megcsalt nők! Milyen...

Valaha megcsalt nők! Milyen volt a pasi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen volt a pasi? Határozott, jóképű, netán csúnya félénk, önbizalomhiányos?


Még egyéb, milyen viselkedés jellemezte? Bíztatok benne?


2011. febr. 22. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem ettől függ. A hűség döntés kérdése.

Ha neked kellett, akkor lesz másik nő is, akinek kell. Innentől fogva az ő DÖNTÉSÉN múlik a dolog.

2011. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem ettől függ. A hűség döntés kérdése.

Ha neked kellett, akkor lesz másik nő is, akinek kell. Innentől fogva az ő DÖNTÉSÉN múlik a dolog.


Mármint a pasi döntésén, ez lemaradt.

2011. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De kíváncsi vagyok, milyen jellemű ember volt! Ezt csak letudjátok írni?
2011. febr. 22. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
engem egy exem csalt meg, ő nagyon jóképű volt, sok csaj nyomult rá ő meg nem tudott nemet mondani. De közben engem szeretett, és azt hitte így rendben is van minden. Nem értette, ez nekem miért nem elég, és miért szakítottam. Emellett egy nagyon jó ember, a barátaiért tűzbe tenné a kezét. csak hát megy a farka után:)
2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan, aki imádja a nőket. Nem titkoltan több tucat nővel lefeküdt már, függetlenül attól, hogy a nő foglalt volt-e vagy sem. Persze mindig benne van a pakliban, hogy majd ha komolyan megállapodik valaki mellett, akkor hűséges marad, de erre igazán kicsi az esély. Hiába szereti a feleségét/élettársát az ösztöne nem hagyja, egy-két nő akkor is becsúszik. Csak akkor már nem akármilyen nő csúszik be, hanem olyan, aki tényleg megbabonázza valamiért (nem feltétlenül a külsejével).
2011. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém nem volt egy chippendél típusú srác sőt...egy nagyon átlagos hapsi.Beetetett azzal h rajtam kívül más lány nem kellene neki mert különben is kinek kellene..egyszóval tette a szépet h ő aztán nem soha és egyáltalán.Aztán egy tipikus száz pasit megdugunk liba elcsavarta a fejét jól kihasználta aztán eldobta mint egy rongyot.Hát igen az élet visszavág.:)
2011. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

én olyan csaj vok, akivel csalt pasi...ronda volt arcra szegény, de v.mi mégis megfogott benne, talán a dumája. a csaja is ronda volt, és 1 igazi qva (úgy, h híre van a városban)...egyébként nem vok az a kapcsolatba rondítós típus, de mikor megláttam a csaj fejét, hát azt gondoltam, megérdemli, h egyszer őt is csalják.

a gyerek 1 jellemtelen 0. , kicsit táncoltam vele, 1 kis simogatás, és utána rögtön engedett :S ...aztán meguntam, kidobtam...

megismertem 1 másik srácot, ő az átlegnál kicsit helyesebb. 1 csomó csajjal volt már...egyszer összejött, egyszer szakított az akkkori nőjével...éppen 1 békülős fázisban próbáltam ki...ő is 1 jellemtelen 0., mindig rinyál, mennyire sz*r a nőjével, mindig veszekednek, mégsem képes otthagyni, pedig állítólag nem szereti, csak ugye a kényelem, a mindennapos szex nagy úr...

lehet, h én is jellemtelen 0. vok, h így kihasználom őket/kihasználnak ...de aki szemét, az meg is érdemli, h vele is azok legyenek.

2011. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát-hát..!Az exem mindig akkor csalt meg,ha elment bulizni/vagy mentünk,de volt rá példa,hogy akkor is megcsalt..!!Átlagos pasi volt!Kicsit duci is a végén,ma már nem tetszene...!Jobb is így...!!
2011. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én volt férjem (aki egy idő után agyba-főbe csalt), átlagos kinézetű, kissé távolságtartó viselkedésű volt. Mindig tudta, kinek mit kell mondani, ki mit akar hallani, és ezt el is hitte mindenki. Imádott engem mutogatni társasági összejöveteleken, büszke volt rám, aztán egyszer csak ez nem volt elég. Elkezdett nőket keresni, szinte nyíltan az ismerősei előtt. Megdugta őket, aztán jött haza, vagy fordítva, mint ha mi sem történt volna.

Nem lehetett neki ellent mondani, nem lehetett semmit megbeszélni vele, mindig én voltam a hülye.

Hát ilyen volt.

2011. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha jóképű, jó pasi, azt mondja, nem tudott ellenállni az ostromló csajoknak, vagy egyszerűen azt hiszi, olyan jó pasi, hogy úgysem rúgod ki, bármit tesz (azt gondolja, túl "jó" hozzád, ezért eltűrsz mindent).

Ha csúnya és önbizalomhiányos, akkor azt mondja, hogy azért csalt meg, mert kellett az önbizalmának.

Magyarázat mindig van, pedig nem ez a lényeg, hanem hogy meg AKART csalni.

2011. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!