Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy megláttatok valakit, és lefagytatok?

Figyelt kérdés
Szóval találkoztam valakivel, és mikor megláttam teljesen elvarázsolt. Csak pár szót váltottunk, de mintha leereszkedett volna a lila köd, annyira megtetszett. Aztán mint egy lökött, csak hebegtem-habogtam....
2011. febr. 20. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hét csetelés után, ja. Csak másképp mint te xD
2011. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stojkovic válasza:
Velem még sosem volt ilyen....legalábbis pozitív értelemben. De egyébként ez csalóka is lehet, szóval vigyázz.
2011. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Velem még soha sem volt ilyen...Rám nézett, rám mosolygott, mondott pár szót és kész voltam tőle. Érdekes volt...
2011. febr. 20. 00:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen érzésem, amikor először megláttam a volt barátomat, óhhhh, és igen, ott volt a lila köd effektus meg a nagy érzelem, pár pillanatig, aztán hamar visszabillentem a normális kerékvágásba és beszédbe elegyedtem vele....így kezdődött. 4 évig tartott ez a kapcsolat, élettársi volt.

Jó lenne, ha változtatnál, mert a hebegés-hápogás elég rossz pont, gondolj arra, semmi vesztenivalód sincs! Ha nem tetszel neki - úgy is leráz, ha szimpatikusnak talál - talán ő a nagy ő! Csak bátran!

2011. febr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ritkán előfordult már, de van valaki aki előtt mindig lefagyok. persze igyekszem összeszedni magam, de annyira szép és annyira vonzó a számomra, hogy nagyon oda kell figyeljek, mert ha nem, akkor csak állok előtte mint egy tök és nézem a szemeit.

23f

2011. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,volt.
2011. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igen:) Szeptemberben a legjobb haveromat,mikor megláttam pont engem nézett,és hirtelen elkaptam a fejem,de ő nem.:) :$$$ ♥♥♥♥♥ Azóta is tetszik.
2011. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!