Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy mostanában...

Miért lehet az hogy mostanában senkit nem viselek el magam körül, se a családomat se a barátaimat?

Figyelt kérdés
Mindenki idegesít akivel régebben jóba voltam most azzal se bírok egy helyiségben megmaradni. Velem van a baj? Egyedül érzem jól magamat, nem hiányzik senkinek a társasága.
2011. febr. 19. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most így érzed jól magad az addig oké nekem is szokott ilyen időszakom lenni, de aztán később majd rájössz, hogy hiányoznak neked a régi barátok.
2011. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán így lesz, de a régi barátaim 90%-a eltűnt mellőlem különböző okok miatt, a mostaniak meg nem nevezhetőek barátnak mert inkább csak keresztbe tesz mindegyik nem a kölcsönös segítségről szól a dolog. Mindenkiben csalódok, megváltozott 100%-osan a személyiségem már nem az vagyok aki rég pedig szeretnék az lenni de nem megy :(
2011. febr. 19. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.

Én ugyanezt éltem át nem olyan rég. Már nincsenek igaz barátaim, lehet talán sosem voltak azok akiket annó igaznak véltem. Valamiért megszakadt a kapcsolatunk egymást közt, pedig próbáltuk fenntartani dehát ezek szerint nem volt erős.

Akik meg most téged kihasználnak, csak érdekkapcsolatok. Az ilyeneket inkább kerüld el, mert több kárt okoznak mint hasznot=S.

És már én is úgy vagyok vele sokszor, hogy nem hiányzik senki sem jobb így egyedül. =/ Biztos vannak még olyanok, akikkel kialakulhat mély barátság csak megkell őket találni hidd el.

2011. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátaidat Te választod, a családodat nem. Hát drukkolok, hogy sikerüljön újabb igazi barátságokat kiépítened, a családtagokat meg ha nem kedveled, hát ez van...
2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!