Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon csak lustaság,...

Ez vajon csak lustaság, tohonyaság-e?

Figyelt kérdés

A kedvesemmel majd 1éve vagyunk együtt,és együtt nem nagyon megyünk sehova,rokonokhoz meg aztán pláne kín szenvedés elvinni.Nekem is van úgy hogy nincs kedvem valahova menni de ha kell azért azt tudom.az egyik elég közeli rokonnal nem igazán vagyok jóba de évente egyszer beleférne a látogatás,mondtam a kedvesemnek, hogy elmehetnénk együtt,azt mondta hogy :"én is kellek oda?"de ugyanez van szülőknél tesóméknál.

Ilyen kérdések indítanak olyan gondolatokat bennem hogy mégis hova kell?az az igazság hogy nem azért vagyok vele mert bárhova kellene de jobb ha ő is van.De bebizonyítja hogy tényleg nem kell.Vagy ez a célja?

Símán lusta vagy tényleg nem érdekli semmi?

Hogy lehene bármelyikből kimozdítani??


2011. febr. 11. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

párom is ilyen,csak ha konkrét oka van,akkor megy valahova,egyébként jól elvan a 4 fal között...

de jól összeillünk,én is csak karácsonykor családlátogatok (kivéve anyámék,de az más)


gondolom nem érzi ott jól magát...

2011. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Ez szörnyü.A volt férjem ilyen volt,és ha el is tudtam húzni valahova,akkor is mindig veszekedés lett a vége. Rájöttem hogy titokban hasist szív! El is váltunk,pedig nagyon szerettem,de nem lehetett rajta változtatni,ennyi. Nem sokmindent tudsz tenni,sajnálom.
2011. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán azt lehetne kideríteni hogy hova "szeret" menni,ha teljesen sehova,akkor valami naon nem jó,télleg lusta.
2011. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van sok olyan hely ahova nem megyek el szívesen,de mivel ő szeretne elmenni ezért elmegyek.Nem csak rokonokkal van ilyen hanem bárhová máshová sem képes elindulni.Eleinte nem foglalkoztam vele hogy amikor ő akart a haverokkal menni és együtt mentünk de amikor én akartam vele menni barátnőzni akkor ő már nem jött.ez gyakorlatilag u.m négyes randi.eleinte nem érdekelt hogy nem megyünk sehova de ennyi idő azért zavaró hogy semmire nem lehet rávenni.
2011. febr. 11. 14:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok ezeken is hogy hova szeret menni,de ebbe csak a hétvégi haverokkal piálás fér bele.Szó szerint ha esik az eső az a baj ha süt a nap az a baj.ezt mondta is.és nem tudom igy mit lehet vele kezdeni(mármint a helyzettel) ha tényleg lusta.
2011. febr. 11. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit.Ez szar. Nem akarlak elkeseríteni,de próbálj lépni valamit....sorry
2011. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen. A te feladatod annyi, hogy eldöntöd, hogy kell-e így a hapsi, vagy nem tudod elfogadni a mizériáját.

Ha a család látogatásáról van szó (nagyszülők, szülők, unokatestvérek) a párom már előre hisztizik, hogy minek kell ez, meg nem érdekli őt a rokonság, ő legszívesebben itthon maradna. Mielőtt belépünk valahova szinte mindig a lelkemre köti, hogy csak fél óra! Ha havonta egyszer meglátogatnám a szüleim, vagy ők jönnének, vinnyog, hogy már megint?

Szerintem az áll a háttérben, hogy szorong. Fél, vagy nem is tudom, az én családommal együtt lenni (mi sokkal harsányabbak vagyunk), a sajátját meg annyira nem kedveli, pár embert leszámítva.

Én ezt elfogadtam, nekem is vannak rigolyáim, és ha gyakrabban szeretnék találkozni az enyéimmel, úgy szervezem, hogy neki ne kelljen, csak én megyek és a kisfiunk.

2011. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszetekbe hogy a férjeitek esetleg iszonyatosan RÜHELLIK a rokonságot? Talán kölcsönös? Nektek személy szerint mondtak igent, nem az anyósnak.
2011. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!