Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most így működik vagy hogy...

Ez most így működik vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Nem akarom leírni az egészet ezért megpróbálom röviden.

26 éves az unokatesóm aki jó haverom is. Nemrég volt börtönben 2 évig és amikor kijött nálunk lakott egy ideig. a családja hallani se akar róla pedig már többször is próbált őszintén bocsánatot kérni. én tudom h ő komolyan gondolja az egészet és tényleg megbánta. Szokott is beszélgetni velem ilyenekről is. Még nyáron vagy mikor kijött a cellatársa és most lakótársak. Nem igazán mernek belekötni mert eléggé izmos meg nem tudom de amúgy tényleg nagyon rendes ember és ezt nem azért mondom. Most volt egy csaj akivel lehet h összejött volna neki de elriasztották tőle és a lakótársával is ugyanez van. Most ez miez? Ha valaki hibázott nem érdemelhet meg még 1 esélyt? Egyáltalán mi közük van ahhoz hogy mit csinál?

29/F


2011. febr. 8. 17:55
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem az emberekben akár véletlen akár szándékosan de mindenkiben van ez hogy tartasz azoktól vagy nehezen bocsáltasz meg azoknak akik kijátszanak téged. kész egyszerűen nehéz.De szerintem alap hogy jár az esély csak így kicsit nehezebb lesz ezt tapasztalatból mondom. És iggen nincs közük hozzá bizonyos fokig de azért egy határon túl téged is érdekelne a dolog hogy miért is ez meg az. szóval én megértelek titeket. DE sajnos minket úgy hívnak hogy MAGYAROK .Szóval kitartást nekik jobb higgyétek el :)

23 /N

2011. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
jobb lesz*
2011. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Garázdaság?
2011. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy mindketten szeretnének normálisan élni és mire elérik azt hogy normálisan emberek közé mennek akkor történik valami és kezdődik előröl az egész. Az a legrosszabb h tudom h unokatesóm nagyon komolyan gondolja mert már volt olyan hogy 1-2 könnycsepp kijött. A másikat annyira nem ismerem de szerintem ő is valahogy így lehet. Azt várom h szarják le amit mondanak róluk :S
2011. febr. 8. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Esélyt kell adni, de azért nem olyan egyszerű ez. Neki is kell bizonyítani. A szülei és a rokonai felé is. Neki is kitartónak, türelmesnek kellene lenni az irányban, hogy újra elfogadtassa magát. Nem könnyű, meg kell küzdeni érte, de hát ennek igen, így kell lennie.
2011. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen nekik kell először most bizonyítaniuk, de esélyt viszont adni kell nekik, hogy megtehessék. Kezdjenek el dolgozni, fizetni a számláljukat, ne adják fel a családot néha felkeresni, érdeklődni felőlük, előbb utóbb, remélhetőleg látják, hogy változik az illető, és visszaengedik az életükbe.

Ki riasztotta el a barátnőjelöltet ?

Próbálják csendesen kezdeni a dolgokat, nem kiteregetni, mert rosszindulatú emberből túl sok van. Legalább addig míg a nő megismeri a mostani énjét, hogy később ha elmeséli neki, addigra már felépített valami bizalmat.

Hajrá !

2011. febr. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megint megy az álszentkedés.. Esélytért rimánkodni, bizonyítani mert "kell". Meg a nagy fenét. Mennyivel különb a többi? Annyival, hogy nem bukott le még semmivel. Ugyan olyan szabályszegő a többi is akiknél rimánkodnia kellene a válaszadók szerint. Tényleg! Eredeti az op. rendszeretek és az összes szoftveretek? Mert, ha nem, ti is mehetnétek ugyanúgy arra az 1-2 évre. Utána nagyon sokat kellene küzdenetek azért, hogy "újra elfogadjanak".


Mennyivel különb a szoftverhamisítás, mint a többi bcs?


Semmivel.

2011. febr. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Nálam uez ment egy ideig, igaz, én sosem ültem sitten, viszont rámvertek vmit, amit vki idióta kitalált, egyesek elhitték, erre a dolgora persze később az egész lakótelep rákapott, mint a majmok a törmelékcukorra. Később a helyi cigók egy része is bekapcsolódott, én meg csak tűrtem...és tűrtem... és tűrtem,...várva, hogy "majd megunják"... "majd abbahagyják"... okos enged... HÁT NEM!

Tönkrement az életem 4 teljes erejéig. Egyetlenegy barátom és az öcsém állt ki mellettem egy osztálytársával, ők segítettek felgöngölíteni ezt az egész ügyet, honnan is indult ez ki!?

Az egyik gócpontot megtalálták Öcsiék, kis ízetlen beképzelt, nagyképű čsičkag*ci volt (már elnézést a vulgaritásért...), ráküldtek két cigánygyereket, azok kicsit megkóstoltatták vele a homokot... oO

A másik gócpontot egyik ismerősöm fedezte fel, ő figyelmeztetett is közben, mi zajlik itt ellenem, és hogy miért... ez sem volt különb sokkal az előzőnél. Ez volt a MÁSIK főkolompos a dologban, de a legnagyobb. Barátom ismert egy ucsak félcigány kissé alvilágias figurát, aki egyébként töknormális, őneki beadott egy fülest, miszerint ez a másik kis čsičska bánott engem. erre olyan mérges lett, hogy megkereste, és megtanította röpülni. :-) Miután eleget megreptette, felhívatott engem is, és a gyerekkel bocsánatot kéretett tőlem, aki közben valóban összepisálta magát a félelemtől, mert a gyerek befenyítette.

Azóta az életem rendeződött, kaptam még egy esélyt.


Nemrég azonban megint el akart indulni egy pletyka rólam, ezúttal (is) egy oktatási intézmény egyik diákja volt a gócpont egy szándékos spekulatív félreértés miatt a részéről. Amikor már éreztem, hogy egy bizonyos határt a kisčsičska átlépett, elvittük "kocsikázni", közben alaposan ráijesztettem, azóta azt a személyt, akit miattam piszkált, mélységesen tiszteli, ott nyalizik neki, ahol csak tud.



Nah, szal csak azt akarom mondani, hogy mivel sajna ennyire felszínes világot élünk, hogy mindenki csak a másik kárának örvend (vagy legalábbis a túlnyomó többség) és a bulvárhírek, meg RTL-KLUB féle mondvacsinált celebparaxtok nélkül nem képesek már létezni sem, meggyalázva az emberi értékeket, így nem is csodálom, amit mondsz, és teljes mértékben együttérzek veled és persze az unokatesóddal, akinek sztem -- ha valóban megbánt mindent -- akkor igenis járna még 1 esély!

Sajna ez így műxik manapság: Vagy megszoksz, vagy megszöksz, vagy pedig fogod magad, bekeményítesz és véget vetsz ennek az egésznek úgy, hogy lerendezed a problémádat azokkal, akik azt gerjesztik, különben ÉLETED VÉGÉIG TERRORIZÁLVA LESZEL! (Számomra ez a tanulság ebből a fenti esetből.) Farkastörvények vannak, tehát az erősebb kutya baxik, (már elnézést,) tehát így kell sajna hozzáállni az egészhez. Itt már a szép szó, és a sunnyogás, tűrés sajnos nem használ.


A kuzinod meg vagy eltűri élete végéig, hogy tönkretegyék az életét, VAGY FOGJA MAGÁT, ÉS BÁRKI BÁRMIT ÁLLÍT LERENDEZI VELÜK A DOLGOT, ESETLEG POKOLLÁ TESZI Ő IS AZ Ő ÉLETÜKET! Vagy ő maga, vagy vkik segédletével (utóbbi jobb, maradjon is ki inkább ezekből!) Abból majd ne féljetek, érteni fognak! Aabban biztos vagyok ;) Vagy ő diktál, vagy neki diktálnak... sztem ez nagyon nem mindegy... Oo

(Ez már a legeslegelején le kellett volna rendezni, amikor a probléma kialakulófélben volt.



Bármiben tudok segíteni segítő tippekkel, azokban azóta felfejlődtem, tehát csak szólj bátran! ;)


Én is 29/F ;)

2011. febr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már iszik és drogozik. Mit tudok csinálni?
2011. márc. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!