Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék programkeres...

Segítséget kérnék programkereséshez a hétvégére?

Figyelt kérdés

Férjemmel szívesen kiruccannánk (főváros), hogy ne itthon üljünk. Annyi "megkötés" van, hogy a vizes programok nekem női okokból hétvégére kiestek, illetve meg vagyok fázva, ezért sportolni se tudok most (köhögök).

Nekem egyedül a Csodák Palotája jutott eszembe, hogy ott érdekes kísérletek lehetnek.

Mozi és társai azért estek ki, mert ott is ülnénk és "néznénk ki a fejünkből" és pont ebből szeretnénk kibillenni.

Ha esetleg van jó ötletetek, nagyon megköszönném!


2011. febr. 5. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mondanám, hogy sétáljatok egy jót az állatkertben, de már nem vagytok gyerekek.

Nem jut eszembe semmi, de sok szerencsét :)

2011. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Budavári Labirintus ?
2011. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Libegő - bár nem vagyok fővárosi - nagy bánatomra -, és nem tudom, hogy télen is üzemel-e, de egyszer utaztam vele, és csodálatos élmény volt!

Vagy egy nagy séta a budai várban - a budavári siklóval felmenni -, utána beülni egy kellemes kis cukrászdába, megenni egy egyszerű kis süteményt, esetleg este moziba, vagy színházba menni... Nem is tudjátok, hogy mennyi előnnyel jár, ha valaki ilyen szép, nagy városban lakik, és nem a béka segge alatt. :D

2011. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek el egy múzeumba? Egymást érik a jobbnál jobb kiállítások, mondjuk a Nemzeti Galériába, utána egy jó séta a várnegyedben + egy süti a russwurmban, vagy elmehetnétek a Szépművészetibe, utána városligeti séta, de akár lemehettek a Vigadóhoz és befizethettek egy órás városnéző hajókázásra (fedett helyen is ülhettek), utána a Duna-korzón sétáltok és isztok egy kávét valamelyik hangulatos kis kávézóban...
2011. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, menjetek el a szentendrei skanzenbe. Vigyetek termoszba forró teát, ücsörögjetek a szép "faluban", fényképezés, közös séta, ilyenek. Utána vacsi a Lonci néniben:)
2011. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!