Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok/tennétek vele...

Mit mondanátok/tennétek vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Apum anyja nagyon régen megátkozta aput, anyut, engem és a házunkat is. (nagyon sz.r életünk volt, és amikor évente egyszer eljött, tett róla, h még sz.rabb legyen, folyton szét akarta szedni anyuékat...) Most derült ki, amikor elmentem egy jósnénihez és levette rólunk. Ti mit mondanátaok/tennétek neki ezek után, amikor talizna veletek?

Hihetetlen, h egy anya ilyenre képes. Nem is lehet anyának nevezni az ilyet.


2011. febr. 2. 23:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésemre válaszoljatok. Ha nem is hisztek az átok dologban, akk gondoljatok arra, h ha valaki rosszat akarna Nektek és folyton látszólagosan arra törekedne, Ti mit tennétek? Higgadtak maradnátok, v kiosztanátok, v?
2011. febr. 2. 23:58
 12/16 anonim ***** válasza:

Jó tegyük fel hogy létezik ilyesmi (NEM LÉTEZIK!!!!!!!!).

Kiosztom. Akkor mi lesz, visszavonja az átkot?

Higgadt maradok. Akkor mi lesz, visszavonja az átkot?

2011. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem, m már le van véve, de akarom, h tudja, h tudjuk...
2011. febr. 3. 00:22
 14/16 A kérdező kommentje:
A kérdés, h hogyan tudassam vele?!
2011. febr. 3. 00:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerinte jobb ha hagyjátok az egészet, ha tényleg létezik ilyen akkor lehet újra megátkoz titeket.Én egyszer voltam jósnőnél és nekem azt mondták h. az előző életemben aki voltam átkoztak meg és amíg nem veszik le addig ezt örökölni fogják tőle(ezért vagyok olyan amilyen),de én nem foglalkozok ezzel, azért nálam vannak sokkal rosszabb sorsú emberek is, szóval én élem a saját életemet és próbálok arra figyleni ami nekem a legfontosabb.
2011. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tud újra megátkozni, m a néni rám tesz vlmi ,,védőpajzsot,,
2011. febr. 3. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!