Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van! Már is...

Annyira elegem van! Már is volt így? Párkapcsolat.

Figyelt kérdés

3éve együtt vagyok egy férfival.Együtt élünk 2éve.Néha-néha annyira elem van...komolyan mondom legszívesebben szakítanék,de aztán 1nap múlva teljesen másképp gondolom a dolgokat.Tudom hogy szeret,családcentrikus,nem csalna meg.Mégis sokszor úgy érzem ez a kapcsolat nem halad sehova sem.Sokszor veszekszünk de csak ilyen kicsi dolgokon.Sokszor emlegeti a múltamat ami nekem nem esik vmi jól.Amikor összekapunk ilyen kis sz.rokon akkor jut eszembe hogy "mi a fenét keresek én itt vele?"Aztán amikor lenyugszunk akkor meg már a jövőt tervezgetem.Ez 100%ig se veled se nélküled.Ha belegondolok sajnálnám ha szakítanék,de ha nem szakítok akkor lehet hogy csak rosszabb lesz.Úgy érzem ez a kapcsolat nem halad sehova.Unalmassá vált.Hiába megyünk együtt moziba,sétálni,vásárolni,kirándulni,rokonlátogatóba...vmi akkor is hiányzik.

Nem mondanám magam hisztisnek,sem nyavalygósnak.Én sem értem mit érzek.Már ez is segített hogy leírtam mind ezt,mert kiadtam a feszültséget magamból.Voltatok már ilyen "se veled se nélküled kapcsolatban"?Lett vmi megoldás?


2011. jan. 30. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


nekem két hosszú kapcsim volt 2-és a másik 4 év.mind a kettő se veled se nélküled.a vége sajnos szakitás,mert a végén beleuntok az állandó veszekedésbe.azóta is jóban vagyok mindkettővel,barátként nagyon jó a kapcsolat.de együttélés kizárt.

2011. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már megfogalmazódik benned a kérdés h mi lenne nélküle az már rossz.Ha nem érzed jól magad mindig ebbe a kapcsolatban akkor lépjél ki.Most még könnyü változtatni.
2011. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kar lenne eveidet egy ilyen pasira pocsekolnod. A pali egyszeruen terrorizal. Nincs a szived a kapcsolaatban, tehat nincs olyan hogy se vele, se nelkule. Hosszu tavon, majd rajosz, jobban jarsz nelkule.
2011. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, a múltadat is elfogadná, mert hozzád tartozik.
2011. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen a múltad?
2011. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Múltam alatt azt értettem hogy voltam együtt az unokatesójával.Vszínű ő ezt nem tudja/nem akarja elfogadni.De senki sem kényszerítette arra hogy összejöjjön velem,nem?


Igen megfogalmazódott bennem hogy milyen lenne nélküle,de azt hiszem nem tudom elfogadni hogy szakítsunk,mert tényleg szeretem,tisztelem családot is képzelek vele,de amikor jönnek ezek a szurkálódások,akkor mindig elbizonytalanodok.

2011. jan. 30. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem terveznék vele családot, meg hosszú távra kapcsolatot sem. Leírod, hogy egyébként jól meg vagytok, csak veszekedtek, meg cirkuszol a múltad miatt, meg unalmas, meg la, la la. Egy gyerekvállalás és család szerintem stabilabb lábakon kell, hogy álljon. Az a "valami" mindig fog hiányozni..
2011. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet hogy ezt ő nem tudja megemészteni. Ami hülyeség, de hát ha ő ilyen hát ilyen. ezen segíteni nem tudsz. És ezt inkább neki kéne eldönteni. Eldönteni, hogy akkor túllép ezen, vagy állandóan felhozza. mellesleg olyan miatt piszkál, amiben te egyáltalán nem vagy hibás, és igazából nincs is mint megbocsátania, hiszen nem tettél semmi rosszat, csak ő nem tud ezen túllépni


Ha valaki piszkál, akkor én azt ott szoktam hagyni. Nem szeretem ha valaki szurkálódik. rendkívül idióta dolognak tartom.

2011. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!