Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában állandóan a hibáimm...

Mostanában állandóan a hibáimmal bánt a férjem, de miért?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok.

Pár hete egyfolytában csak azt hallgatom hogy mit nem csinálok jól és hogy mit b@sztak el a nevelésemben...vajon mi baja?

Kérdeztem tőle és beszélgetünk is róla de nem tud konkrét választ adni,azt mondja csak figyelmeztet hogyan csináljam jobban a dolgokat de akkor 2év alatt miért csak most?


2011. jan. 30. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy betelt a pohár vagy valakihez viszonyít.
2011. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

eddig nem volt semmi baja,csak mostanában ilyen.

Egyébként ilyenekről van szó hogy én kapkodós vagyok,nem az a megfontolt típus bizonyos dolgokban.deht tudta hogy ilyen vagyok mikor elvett,akkor?!?

2011. jan. 30. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos besokallt, feszült és rajtad vezeti le ezt a feszültséget, úgy, hogy beléd köt.

Ennek oka lehet otthoni probléma, munkahelyi probléma, és még sok minden más. Sajnos, ha nem tudjátok megoldani és ha ez az állapot tartós marad, akkor arra rá mehet a kapcsolat.

Próbáld megtudni, hogy mi lehet az oka. Menjetek egy olyan helyre, ahová mind a ketten vágytok, utazatok el, kapcsolódjatok ki, négy - öt napra, az hátha segít.

2011. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Elmúlt a szerelem,és így a köd is felszállt!:(
2011. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van valaki más kilátásban neki...próbáljátok felfrissíteni a kapcsolatotokat :)
2011. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

van egy kisbabánk,nem tudjuk megoldani a hosszabb hétvégét...!

Próbáljuk frissíteni,működik id és akkor hirtelen megint ugyanott tartunk:-(

Gondoljátok van neki valaki más kilátásban?ezt miből gondoljátok?

2011. jan. 30. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem akkor kezdett hosszabb rövidebb értekezéseket tartani arról, hogy mik a hibáim, amikor megjelent az életében a tökéletes harmadik, és egyre jobban vágyódott utána..(persze csak utólag állt össze a kép)
2011. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tetris ***** válasza:
100%

30 év házassági tapasztalat után azt mondon, hogy egy férj akkor kezd el mindenféle hibát találni a feleségében, amikor viszonyít valakihez.

Talán nincs még harmadik, de az, hogy "vadászik" az elég valószínűnek látszik.

Igen, elmúlt a rózsaszín köd. Mit lehet tenni? A bőrödből nem bújhatsz ki, nem lehetsz másmilyen, mint amilyen vagy.

Régen azt mondták volna erre, hogy az asszony tűrjön!!

De hogy ma mi a megoldás, azt nem tudom.

2011. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!