Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hogyan tudnék...

Mit tehetnék? Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tehetnék...Van, hogy látom, hogy a Párom rosszkedvű, nem szól semmit, de amikor megkérdezem, hogy mi a gond, egyszerűen mintha nem tudná megfogalmazni, pedig látom rajta, hogy van valami. Ritkán fejezi ki szavakban az érzéseit, ez néha rosszulesik. Én úgy érzem, hogy gondjai vannak a kommunikációval, más emberek társaságában sokszor szótlan, kedvetlen, kivéve, ha régi ismerősökről(övéi) van szó(ezért többször már tartok egy összejöveteltől, ha közösen megyünk, mert utána mindig megkapom a kérdést, hogy mi baja volt a Páromnak, esetleg nem voltak szimpatikusak Neki stb. és könnyen félreértik én meg magyarázkodhatok, hogy ilyen típus stb.). Már azt kezdem észrevenni, hogy sokszor Őt nem is hívják. Ő nem érti, hogy ez mért lenne probléma, úgy érzi, hogy nem tud miről beszélni az ismerőseimmel. Én meg azt nem értem, hogy miért nem lehet kérdezni. Másoktól vagy tőlem, mert sokszor tőlem sem kérdez, mondván nem akar fárasztani ha épp csinálok valamit. Nem tudom mért nem nyit szívesen mások felé, sokszor idegenektől sem kérdez, előbb inkább mindennek utánanéz és csak akkor fordul oda.

Nagyon rossz, hogy Ő ezeket a dolgokat nem érzi problémának, azt fájlalja, hogy nincsenek barátai, de mégsem érzi úgy, hogy bármin is változtatnia kéne.

Nagyon szeretem Őt és szeretnék közelebb kerülni hozzá, de nem tudom mivel segíthetnék Neki...


2011. jan. 30. 10:23
 1/2 zoli79 ***** válasza:
Szerintem meg kellene vele beszélned.Nagyon zárkózott lehet mondd neki legyen nyitottabb egy kicsit az ujjra!Ha megakar változni megfog.Nehezen fog menni de nem lehetetlen.
2011. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kitalálom:a párod Rák

Vagy mégse, de rájuk jellemző a zárkózottság.

Vagy esetleg az is lehet, hogy nem vagytok értelmi síkon egy szinten, ezért nem tud hozzászólni a dolgokhoz.

Türelem kell hozzá!:)39/n

2011. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!