Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa hogy a barátom meg...

Nem furcsa hogy a barátom meg sem hívott?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a barátom, akivel pár hónapja vagyunk együtt 22. Nagyon jól énekel, és szoktak lenni előadásaik. Mikor még nem jártunk, meghívott egyre, és nagyon hezitáltam, mert egy másik városba kellett érte mennem, és ráadásul egy programot is át kellett tennem miatta, de végül elmentem, mert tudtam, h fontos neki. Most újra lesz előadása, és én ezt megtudtam, de nem tőle, mert ő szóba sem hozta. Még csak nem is említette h lesz, nemhogy meghívott volna. Nem akartam rákérdezni, de most beszéltem egy haverjával, aki azt mondta, h azért nem mondta, mert múltkor is olyan nehéz szívvel mondtam le a programomat, és nem akar megint ilyen döntés elé állítani. Szerintetek ez nem béna kifogás? Attól még mondhatta volna, h lesz, csak gondolja h nekem nem jó nem?
2011. jan. 29. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarja, hogy miatta zavartasd magad, mivel a múltkor is hezitáltál. Egyértelmű a dolog, te is leírtad. Nem értem, hogy most mi a baj. Mondd meg a barátodnak, hogy neked mindent elmondhat őszintén, mert nem fogod leharapni érte az orrát. És ha csinálsz valamit, azt önszántadból tedd, ne noszogatásból, és ha már megtetted, akkor semmiképp se hántorgasd fel! :)

21/L

2011. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Biztos fancsali pofával voltál ott a fellépésén, a lemondodd programod miatt, és ő ezt észrevette. Most nem akarta, hogy kényszerből legyél ott.
2011. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dehogy voltam fancsali pofával, önszántamból mentem, nem is tudta h ott leszek. Szerintem elég egyértelmű, h szívesen vagyok ott, ha 2 órát utazok oda és 2-t vissza. Azért mentem, mert szerettem volna megnézni, és szerettem volna ha érzi h fontos nekem ő
2011. jan. 29. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezt mondd el neki, és tuti meghív a következőre is! =)

Első voltam.

2011. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg Tőle néha, hogy lesz -e fellépése? Vagy letagadta?

Az ilyet meg kéne beszélnetek, mert ha valami sokat jelent Neki, akkor ez biztos. Szerintem jó a részének lenni olyasminek, amit szeret a párunk.


Nagyon fog örülni neki, ha azt látja, hogy szereted és tiszteled amit csinál. Szóval jobban mutasd ki! :)

2011. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!