Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív vagyok mit tegyek?

Agresszív vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok a barátommal már két éve együtt vagyunk és annyira feltud idegesíteni hogy van amikor oda ütök neki vagy csak ordítok vele vagy csúnyán beszélek.Sokszor próbáltam már hogy nem veszek tudomást a zavaró dolgokról de egyszerűen nem megy mindig oda lyukadunk ki hogy vitázunk.Egyébként nagyon szeretjük egymást, és nagyon rosszul érzem magam utána ha kiabálok vele stb...!Teljesen tanácstalan vagyok MagneB6ot is szedek de nem sokat ér.
2011. jan. 29. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

ha önkontrollal nem tudsz úrrá lenni rajta, szedj nyugtatót. de ez sem túl jó megoldás, mert tönkreteszi a szervezeted hosszú távon.


tehát ha nem megy, akkor neked nem való a párkapcsolat.

ne tegyél tönkre senkit, csak mert neked jó együtt élni valakivel.

vagy költözz össze egy olyan pasival, aki szintén üvöltözik, agresszív, hátha mellette lenyugszol.

2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés... én is sokszor olyan mérges tudok lenni, hogy szétcsapnék valakit.


Nem lehet, hogy elégedetlen vagy az életettel valamilyen dimenzióban, és ezért leszel mindenért mérges? Bár az is lehet, hogy ilyen típus vagy, ez esetben meg kell tanulnod kezelni.


Soha ne embereken vezesd le a dühödet. Ha nagyon felidegesít, se legyen a vitánál több, mert rámehet a kapcsolat. Ha úgy érzed, nem bírod, menj el a közeléből, fuss két kört, vagy csinálj valami mást, amíg el nem száll az agressziód. Utána meg beszéljétek meg. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg.

2011. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem teszem tönkre az életét beszéltem már vele arról hogy ha úgy gondolja hogy ezt nem bírja akkor szakítsunk megtörtént de egy hét múlva sírva jött vissza hogy ő nem bírja nélkülem és az igazat megvallva én se nélküle,azon is gondolkodtam hogy el kellene mennem pszichológushoz hátha tudna segíteni!
2011. jan. 29. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
jó ötlet, és a párod is menjen el pszichológushoz, mert az sem normális, hogy valakinek erre legyen igénye.
2011. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem egy beszélgetés erejéig lehet, hogy jót tenne. Mert lehet, hogy van oka annak, hogy ilyen agresszív vagy. És talán tudna mondani módszereket, ahogyan le tudod vezetni a dühödet.

Én még mindig arra tippelek, hogy valamivel elégedetlen vagy az életedben, és emiatt van.

Második voltam.

2011. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!