Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék még neki?

Mit vehetnék még neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel jövő héten leszünk fél éve együtt és szeretnék neki venni valamit. Bonbon meg rózsa az alap, de mellé még szeretnék venni valami kis személyes ajándékot. Ti mire vennétek?

(parfüm, ékszerek kizárva, azt kapott karácsonyra is)


2011. jan. 27. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Minek?? Istenem, fél évet minek kell ünnepelni? Ha annyira akarod egy szál rózsa bőven elég. De mi lesz évfordulón, vagy neadjisten házassági évfordulón? Egy nyaralás cipruson?
2011. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi "félévesen" elmentünk egy nagyot sétálni a Duna- partra, együtt!!! Ez volt az ajándék :) Készítettünk egy mobilfotót, amire ha ránézünk, tudjuk, akkor voltunk fél évesek. Ennek már lassan 7 éve, de még mindig jó rá visszagondolni.
2011. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes vagy de szerintem ennyi pont elég:)bőven.
2011. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi pont elég, menjetek el egy romantikus sétára és kész.
2011. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én egy vacsorának örülnék egy jó étteremben. 24/L ;)
2011. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek az előttem szólókkal (kivéve az elsővel, mert kinek mi köze ahhoz, hogy más milyen időközönként ünnepel),

vagy egy séta, vagy inkább nézz ki valami hangulatos kis helyet és vidd el vacsizni.

Ajándék témában: nem tudom, a párod milyen típus, de én nagyon szoktam örülni, ha valami személyre szóló, rám jellemző, vagy az érdeklődési körömmel kapcsolatos apróságot kapok.

2011. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. ;)
2011. jan. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!