Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Páromnak sajnos van egy-két rosszakarója. Ma kaptam valakitől egy sms-t, hogy állítólag terhes a páromtól. Hogyan reagálnátok rá? Én 90%-ig biztos vagyok benne, hogy ez nem igaz.
2011. jan. 26. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én leszarnám az ilyeneket. Max a párodnak megmondanád, hogy mit írt neked valaki, de külső emberrel ne foglalkozz. Ha az a célja, hogy "belepiszkítson" a kapcsolatotokba és azt látja, hogy téged érdekel, meg felhúz, amit irkál, akkor nyeregbe fogja érezni magát. beszélj a pároddal, de ne reagálj az sms-re.
2011. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt írd neki, hogy kéred a leletet róla és csináltasson saját pénzen majd dns tesztet. :D ezzel elhalgat majd.

(különben is a leleten ott van mennyi idős is a magzat (ami nincs is) s abból tudod othon volt-e anno a férjed.)

2011. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos bosszantana, de ha tudod, hogy nem igaz, akkor ne reagálj rá. Mármint ne válaszolj az sms-re. A párodnak mindenképp mondd el, az ő feladata helyreállítani az ennyire eldurvult kapcsolatait, hogy normális mederbe kerüljenek.
2011. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizonyítsa be hogy terhes a párodtól!
2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A páromnak szóltam rögtön. Tudja is, hogy ki volt az. Engem azért piszkál a dolog, próbálom valahogy kiugrasztani a szöget a zsákból. Akkor mindjárt írtam neki, hogy bizonyítsa be, ha van bármi bizonyítéka, akkor érdekel a dolog, addig nem. Erre írta, hogy találkozzunk, ismerjem meg, beszélgessünk egy kicsit. Utána írtam neki, hogy viccesnek találom az egészet, én maximálisan megbízom a páromban. Azóta folyamatosan írogat, hogy ez nem próbálkozás, ez az igazság, nem fogja hagyni, hogy a gyereke apa nélkül nőjön fel, az apaságot el kell ismernie, mert nem csak az én lányomnak az apukája (én most 34 hetes kismama vagyok), hanem az övének is, stb. Azóta nem reagáltam rá, vagyis egy sms-t küldtem neten keresztül (mert a kártyámon már nincs pénz), hogy a papíron max annyi van rajta, hogy terhes, de hogy kitől, az nem, bárkitől lehet. Szülje meg, csináltasson dns tesztet, és ha beigazolódik, hogy tényleg a párom az apuka, akkor az övé lehet. Ezt most nem tudom, hogy megkapta-e, egyelőre csönd van.
2011. jan. 26. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele,most a te babád a lényeg...

ne reagálj bármit is ir,majd megunja...

2011. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tetris ***** válasza:

Biztos vagy a párodban? Hűséges, mint egy kutya? Mert az, hogy tagadja, az egy dolog. De mi van, ha mégse légből kapott dolog ez a terhesség. Csak ezért mondom ezt, mert nekem még álmomban se jutna eszembe megfenyegetni az ellenségemet azzal, hogy terhes vagyok tőle. És főleg sose tennék olyat, hogy a párjának jelentsem be, aki szintén terhes tőle.

Van egy közmondás: Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Én ezért kicsit jobban utánajárnék a dolognak.

Szívből kívánom, hogy ne legyen igazam!!!!!!!

2011. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A páromban 90%-ban biztos vagyok. Az a 10%, ami nem, azt próbálom kideríteni. Az sms-ekből elég egy primitív nőszemélynek tartom. Írni nem tud rendesen, stb.

Amúgy a párom szinte reggeltől estig dolgozik, sokszor meg szoktam nála jelenni úgy, hogy nem szólok, hogy megyek, mindig ott van, éjszakára nem marad ki.

2011. jan. 26. 15:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Kibújt a szög a zsákból. Addig ment az sms-ezgetés, hogy a végén megírta, hogy próbált bekavarni nálam, hátha így a páromnak okoz egy kis bosszúságot egy dolog miatt. De belátta, hogy reménytelen...
2011. jan. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!