Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik valami az életemből...

Hiányzik valami az életemből ) : Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

A pároméknál lakom... ugyanazok a szürke hétköznapok, párom a gép előtt, anyósom a TV előtt, apósom a másik TV előtt... a barátaim általában messze laknak, a közelben nincs egyelőre, vagy csak olyan haverok akikkel nem nagyon lehet eljárni. És most nem diszkóra vagy lerészegedésre gondoltam, hanem másfajta "balhékra". Mindig is arról álmodtam hogy motortúrára megyek amerikában, de még motorra sincs pénzem, nemhogy amerikára :/

Pénz híján nincs hobbim, még uszodára sem telik, csak ülök itthon és várom hogy csoda történjen, pedig annyi mindent tudnék csinálni :( 20/L


2011. jan. 25. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mi kitalálni, hogy mi érdekel. a 'pénz híján nincs hobbim' megjegyzés meg egyszerűen értelmetlen.
2011. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Add el a Tv-ket és a számítógépet így lesz balhé is és egy kis pénz is motorra.
2011. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az hozott változást az életembe, hogy elkezdtem kutyázni... félre ne érts, nem kell ehhez egy drága fajta, egy kedves keverékkel is lehet nagyon jókat mulatni. Ezáltal bővítheted az ismeretségi köröd a környéketeken, illetve nagyon jó elfoglaltság tud lenni trükköket tanítani a kutyának (ha persze szereted a kutyákat ;) )
2011. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanezt éreztem amikor elkezdődött az egyetem. Nem vágyok hatalmas lerészegedős bulikra, másra van/volt szükségem. Azt hittem egy kapcsolatban megtalálhatom önmagam de pár hónap múlva rájöttem nem ez hiányzott és hamar vége is lett. Előbb magamat kell rendbe raknom.


Így vizsgaidőszak után sokat szeretnék kirándulni barát

2011. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát szeretnék kirándulni barátokkal és elkezdeni egy tánc tanfolyamot.
2011. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Keress egy barátot aki elmondja neked, hogy milyen szép vagy és, hogy már mennyire várta, hogy lásson... lehet, hogy nem igaz, de ráébreszti az embert, hogy egy csodálatos nő.Bocsi, de nekem ez jött be. Nagyon szeretem a férjemet is, de a lopott órák varázsa pótolhatatlan...

Ezáltal a házasságom is sokkal jobb, mert én is kedvesebb vagyok.Ezért most biztosan sokan lefognak pontozni, de sajnálom ez így igaz.

2011. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy sokan félreértenek majd :) csak nem volt kedvem túl bőven fogalmazni...

Igen, utolsó (ha még az vagy), én is attól félek, hogy egyszercsak majd jön életem balhés pasija azzal hiperaktív élettel amire mindig is vágytam, és akkor választhatok... vagy a párom akit nagyon szeretek, vagy az az élet amit nagyon szeretnék :(

Nem vagyok otthonülős fajta, az extrém dolgokat szeretem, és kaszkadőr lennék ha szokásos "lenne pénzem" gonddal be tudnék iratkozni a tanfolyamra... vagy legalább el tudnék járni otthonról :/

2011. jan. 25. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg ha dolgoznál?

Mindjárt megoldódik a pénzkérdés, és szürke hétköznapok is színesebbek lesznek.Egyetem mellett is rengetegen csinálják.

2011. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerdától kezdek mint hangtechnikus, suli mellett... de sajnos az sem fog sokat segíteni, ha jól sejtem... és a párom sem fogja hagyni, hogy minden nap éjfélre érjek haza :/
2011. jan. 25. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen én vagyok megint az,az utolsó. Sokáig jártam én is ugyan ebben a cipőben amiben most te is.A pénz nem léte nálam is szerepet játszott, még most is. És akkor jött egy közösségi oldal amin fent volt ő is, de nálunk az van, hogy mi már nagyon régen évekkel ezelőtt is ismertük egymást, csak megszakadt a kapcsolat. Én férjhez mentem, és neki is lettek gyerekei.De újra megtaláltuk egymást és találkoztunk.A találkozásnál úgy éreztem, hogy megcsapott az áram és azóta is feszültség alatt vagyok.Később az is kiderült, hogy mindkettőnknek a másik volt az első szerelme, de egyikünk sem tudta a másikról.Olyan mint egy csöpögős mese,de igaz.Szerintem érdemes felvenni a kapcsolatot régi ismerősökkel, nem muszáj konkrétan csak fiúkkal, majd az is adja magát most én is azon vagyok,hogy tisztába tegyem a régi dolgaimat.Remélem tudtam segíteni.Sok sikert...
2011. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!