Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne minden a régi?...

Hogy lehetne minden a régi? Alul bővebben.

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élünk már elég rég óta.Van egy 1,5 éves kislányunk és igazából amióta szültem nem tudom hogy miért nem annyira kívánom a sexet.A párommal nincs semmi gond 100%-ban odateszi magát de valahogy én jó pár napig vagy talán még 1 hétig is elvagyok sex nélkül.Pedig nagyon jó vele amikor együtt vagyunk csak mindig olyan nehezen veszem rá magam.Tanácsokat kérnék hogy mit kellene tannem hogy többször akarjam?Minden ötlet érdekel nem vagyok szégyenlős.Nem akarnám hogy probléma legyen ez miatt közöttünk inkább változtatni szeretnék magamon.
2011. jan. 25. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

pl az erotikus filmek nem hozzák meg a kedvedet? csak mondjuk kedv-csinálónak, aztán a többi adja magát.

Vagy esetleg néhány előkészület, gyertyák, zene, bor...


előjáték, simogatás, összebújás...

2011. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vedd meg ezt a könyvet, és csináljátok végig: olyan tanfolyamszerű. Felszabadító, kedvcsináló gyakorlatok.

Erotikus masszázs Könyv - Charla Hathaway - Érzéki érintés a gyönyör és szenvedély minél teljesebb és mélyebb átéléséhez

[link]

2011. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek!Ugyan ebben a cipőben járok!Én is a lányom születése óta vagyok ilyen,hogy nem kívánom.Ha már benne vagyunk,akkor nagyon jó,de az elején az a gondolat suhan át,hogy "már megint?"van mikor én kívánom,de az a ritkábbik eset!
2011. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már rég túl vagyok a szülésen, de valahogy úgy érzem beleestem a változó korba. Még tavaly megőrültem a férjemmel a szexért, most meg mint egy nagy lufi kezdek leereszteni. Hormonális okokra gondolok nálad, ugyanis a szülés utáni állapot is egy hormonális folyamat, és mint nálam a változó kor is. Bizony én is gondolok közben arra,bár már vége lenne. Saját magamat sem értem, de jelenleg sajnos ez van.
2011. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Torodj magaddal lelkileg is! Egy heti pihenonap pl.!

Amikor elmentek valahova a paroddal, vagy a baratnoddel talakozol, s ilyenkor a picit a nagyszulokre bizod pl.

Jarj el havonta 1-er min. kozmetikushoz, fodraszhoz, tehat torodj egy kicsit magaddal, s igy lelkileg is megfogsz pihenni.

Hiszen a terhesseg alatt, de a babad megszuletese ota sem maradt idod onmagadra, igy talan egy kicsit elfasultal, belefaradtal a hetkoznapokba, ami termeszetes is.

Ne a regi eletmododat sirasd, hanem teremsd meg ujra azt, hogy ujra erezd azt a boldogsagot!

2011. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, ez azért lehet, mert tudat alatt nem találod vonzónak magadat már és azt gondolod, hogy nem vagy kívánatos. Sajnos én így vagyok vele és én sem kívánom a szexet csak nagyon ritkán. :( A többiek jó tanácsokat adtak, hogy törődj magaddal többet, ez segíthet szerintem is.
2011. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálunk is!!!

10 hónapos a babám és mintha én írtam volna a kérdést.

Pont ma beszélgettünk róla a férjemmel és mindent megteszünk hogy megoldjuk valahogy...!

2011. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló gondokkal küzdöttem a szülés után én is.

Jellemző volt nálunk is, hogy "evés közben jött meg az étvágy", amikor már elkezdtük, akkor jó volt, de nem volt kedvem elkezdeni.

Az segített, hogy nem vártam, hátha lesz hozzá hangulatom, hanem igyekeztem tudatosan kezdeményezni, mert úgy voltam vele, hogy aztán nekem is jó lesz.

Mondjuk mikor este megjött, úgy vártam, hogy volt rajtam valami szexi fehérnemű, és semmi több. Aztán már automatikusan megy ugye minden, csak hagyni kellett magam elcsábítani.

Idővel, ahogy a hormonháztartás helyreállt, így visszatértek a dolgok a rendes kerékvágásba.

2011. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is mindent megpróbálok hogy jó legyen és ismét sokat szeretkezzünk.Mi is beszéltünk már róla hogy valami mást kellene kitalálni meg merészebb dolgokat is na nem durvát hanem csak kicsit eltérőbbet a megszokottnál.Nagyon jó válaszokat kaptam és ha tudtok még valami jó ötleteket nagyon várom hogy írjatok.Mégegyszer köszi és remélem megoldódik annak is a problémája aki még ilyen cipőben jár mint én.Kívánom hogy legyen jó mindenkinek a sex.És ne úgy nézzük hogy na már megint,hanem hogy HURRÁ MÁR MEGINT:)
2011. jan. 25. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!