Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen pénzéhes...

Hogy lehet ilyen pénzéhes embert szeretni? Van ilyen ismerősöd?

Figyelt kérdés

Exem barátnője egy rettenetesen pénzéhes nőszemély. Az apja havi 100ezreket ad neki költőpénznek, minden értelmetlen kütyüt megvesz a gyereknek, és magának. A tag nekem panaszkodik, h nem tudja viszonozni, és ilyen, meg olyan sz.rul érzi tőle magát, segítsek neki munkát találni,h ő is vehessen libulinak márkás dolgokat(!) mikor ő cserélt le engem erre a csajra...

Állandóan stresszel emiatt, mindenféle baja van, de az orvos szerint pszichikai eredetű az összes.

A lány nekem folyamat azzal hencegett régen, h neki erre, meg arra telik, és ettől ő sokkal értékesebbnek érezte magát nálam. Úgy állítja be, h az, h neki gazdag apja van, az ő érdeme. El van vele telve, mennyi "barátnője" van, és akkor érzik jól magát, ha rá irigyek, ezt el is mondta nekem.

Azért akar könyvelőnek tanulni, h sok pénze legyen. Egyszerűen hányok tőle, ki is töröltem. Ti beszóltatok az ilyen ismerősötöknek? Használt? V. egyszerűen csak leépítettétek, mint én?


2011. jan. 24. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen és is ismerek, és képzeld nem is veszi észre, hoyg azért vannak a "barátai", mert adogat nekik ezt azt, ha nem adna le se tojnák.... de ha tudja is, hoyg ez van, nem érdekli... csak ő nem könyvelő akar lenni, hanem ügyvéd.

legyen.

te meg maradj normális és hagyd az iylen a francba. ne foglalkozz vele, inkább gyere...és olvass itt, ....írd meg avéleményedet...puffogjál nyugodtan, ha jólesik mi elolvassuk ...látod? válaszolunk..

vagy vegyél elő egy jó könyvet.

2011. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
máshol sajnos nemtok puffogni:D...nekem mindent le kell nyelnem, m nincs pénzem, amiért elnéznék, ha kicsit is kiakadnék :D...de felháborító!!! és az irritált a legjobban, h bejátszotta azt a szöveget, h ő Barátkozni akar velem! peeeersze, a hold meg sajtból van :S
2011. jan. 24. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem törődök az ilyenekkel. Azokkal foglalkozom, akiket szeretek és becsülök, ők pedig nem ilyenek, mert "megválogattam" őket.
2011. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
eleinte azthittem féltékenységből írod, ne haragudj. de aztán a végére értem, és hát elég gáz a csaj. az ilyeneknek nem tűnik fel hogy miért barátkoznak velük, azthiszik szeretik őket (ne úgy értse senki, hogy az összes gazdag ilyen, csak azok akik hencegnek, és lenézik a náluk szegényebbeket). jóltetted, hogy leépítetted, és a volt barátodnak se segíts, oldja meg magának ha képes volt miatta otthagyni. bár érdekes, hogy a srácot nem cseszteti amiatt hogy szegény, lehet azt gondolja, hogy ezzel fölötte áll, és ő a főnök. nemtudom. hagyd mindkettőt, nem érdemes rájuk időt pazarolni.
2011. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

úgy is értettem hogy itt puffogjál

én is itt szoktam és jót tesz

2011. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!