Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokik le az ember a...

Hogyan szokik le az ember a másikról?

Figyelt kérdés
3 hónapig teljesen odavoltam egy fiúért, akiről közben kiderült, h nem nekem való, csak vonzódom hozzá, de butaság lenne belemenni egy kapcsolatba, és ezt ésszel fel is fogtam, csakhogy annyira megszoktam, h tetszik nekem, h rágondolok, h "nem tudok leszokni róla". Kell az az érzés, h rágondolhassak, h reménykedhessek, holott tudom, h nekem a legjobb, ha ebből nem lesz semmi. Hogyan lépjek túl ezen?
2011. jan. 24. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell foglalnom magam, nem nézem a képeit, vagy az msn naplót, aztán keresek más kapcsolatot, haverokat, vagy esetleg egy másik kiszemeltet :)
2011. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a "reménytelen szerelmek" szoktak ilyenek lenni. (Mármint ha olyanba vagyok szerelmes, akit meg sem ismerhetek.) Úgy tudok mégis elfelejteni (több hónap, akár év után is), hogy megismerkedek valakivel, aki szimpatikus, akiről úgy gondolom, érdemes foglalkozni vele. És úgy egyre inkább feledésbe merül a lehetetlen. Bár van aki erre azt mondja, hogy a felejtés miatt megyek bele új kapcsolatba, de nem, nem így van.


Ja, most olvasom újra... neked sem volt kapcsolatod ezzel a sráccal?!

Na azt hiszem te is az "az állandóan szerelmes valakibe típus" lehetsz, mint én! :-)

A megvalósult, de nem működő kapcsolatot sokkal könnyebb elfelejteni. De az ilyen plátói izékkel én azért küszködöm, mert nem ismerhetem meg az illetőt, de imádom, és amíg a gyakorlatban nem tapasztaltam meg vele, hogy nem illünk össze, addig csak imádom.... Hát nem könnyű.


Csakis egy másik személy segíthet, egy valóságos kapcsolat...! Azt hiszem.

2011. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Közhelynek hangzik, de tényleg mindenre az idő a megoldás. Egy idő után majd találsz mást vagy egyszerüen elfeledkezel róla.

De egyébként miért érzed, hogy butaság lenne belemenni egy kapcsolatba a fiúval?

2011. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakits meg vele minden kapcsolatott tényleg mindent töröld a számát, az msn-ről, iwiw-ről...

Kezdj el mást keresni, minél több új dologba kezdj bele így sok új embert ismerhetsz meg gyorsaban találsz mást.

2011. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!