Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyeden vagyok hol kell...

Ha gyeden vagyok hol kell igényelnem az adójóváírást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyi munkaügyi kirendeltségbe.
2011. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor ha biztosítási jogviszonyban állsz, tehát van munkáltatód, és tb kifizetőhely, akkor nekik kell leadni azt a papírt, amit küldenek Neked kitöltésre! Amennyiben nem tb kifizetőhely, akkor is az állami szervhez kell küldeni! Tehát, ahonnan kapod a gyedet! Ha esetleg a munkahelyed megszűnt vagy csődbe ment a terhesség vagy a gyed alatt( nálam ez a helyzet), akkor ahhoz a szervhez kell küldeni, akitől a gyedet kapod! Nálam ez a szerv a Közép-Mo.-i Regionális Egészségbizt. Pénztár. Nekem Ők küldték ki ezt a papírt, tehát nekik kell visszaküldenem!

Nekem is fejtörést okozott, mert nem egyszerűen van leírva, de szerintem így kell!

Persze ha rosszat írtam cáfoljátok meg! De Én így tudom!


Üdv

2011. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. jan. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!