Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít apakomplexusnak?

Mi számít apakomplexusnak?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és megveszek az öltönyös 30-as férfiakért..Szerintem ez a különbség nem sok, egyzserűen csak imádom a belőlük áradó férfias kisugárzást..De kaptam már olyan kritikát, hogy apakomplexusom van..Ti, hogy vagtyok ezzel?..Szeirntem ez teljesen normális és nem feltétlenül komplexus..
2011. jan. 23. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

a barátom 33 én 18.

és nem érzem úgy,hogy apakomplexusom lenne.

2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 36 vagyok, a férjem 52, amikor megismerkedtünk 24/40 voltunk. Boldog házasságban élünk, egy gyönyörű kisfiúval.

A korombeliekkel mindig kijöttem, de jobban vonzódtam az érett, komoly, megfontolt gondolkodású és bölcs férfiakhoz. Na, jó az őszülő halántéktól elolvadtam...

Komolyan: soha nem volt az apámmal semmilyen "defektes" szitum. Imádom, nekem ő a szülői minta, a tisztelet.

Tehát, nem tudom. Igazából én is kíváncsi lennék arra a határra, ami már komplexusnak minősül. És itt nem a korkülönbség a lényeg, a vonzódás oka.

2011. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jav.: hanem a vonzódás oka
2011. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha 20-25 évvel idősebb férfiak társaságát keresnéd, akkor lehetne beszélni apakomplexusról, de így még nem. Ez teljesen normális.
2011. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nálatok nem olyan nagy a korkülönbség.én most 29 vagyok,45-50 évesekkel szoktam ismerkedni.szeretem hogy ha valaki,komoly,megfontolt,nem röhög vihog mindenen.meg egy idősebb ember már a csaladjanak él vagy párkapcsolatának,nem a haverokat helyezi előnybe.egy 30-35 évest fiatalnak találnék magam mellé.21 vesen is ilyen korú pasikkal ismerkedtem.volt 60 éves is.de ott már zavaró volt a korkülönbség.

2011. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm 18 éves és egy 40 éves 3 gyerekes családapával van titkos kapcsolata.Már egy házasságot majdnem szétszedett.Több ilyen kapcsolata volt 17 évesen is,már akkor 35-40 éves házas pasikkal kavart.

Szerintem neki apakomplexusa van.

2011. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az apakomplexus egy relatív dolog. Azért mert valaki nála 30 évvel idősebb emberrel van együtt még nem biztos hogy komplexusos. Ahhoz több dolog együttállására van szükség, hogy kimondható legyen hogy ez apakomplexus.
2011. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:01


Igen, ez már viszont erősen gyanús hogy az...

2011. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia itt írta egyszer valaki, hogy az önmagában nemapakomplexus, ha az idősebb férfiakhoz vonzódsz. Az számít annak, ha olyan pasikat keresel magadnak, akik olyanok, mint az apád.

Egyébként 9 év az szinte semmi.

2011. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!