Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan állásra pályázom...

Ha egy olyan állásra pályázom ami nincs meghirdetve, akkor hogyan írjam meg a kísérőlevelet?

Figyelt kérdés

Ez az állás csak belső embereknek van meghirdetve egy cégen belül, de az egyik ismerősöm kihozta az infót. Azt mondta, hogy próbáljam meg megpályázni. Hátha...


De nem írhatom bele, hogy X újságban láttam a hirdetést. Akkor mit írjak? És tudok egy nevet mint referens. Neki címezzem?


2011. jan. 23. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg kicsit viccesen de tartózkodva beleírni hogy kitől vagy honnan hallottad ezt a pályázatot!Vagy inkább hagyd meg akkorra amikor személyesen is behívnak, mert lehet hogy sok kézen megy át az önéletrajzod, és ki tudja..lehet hogy valakinek nem tetszik és nem adja tovább.
2011. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen add be az önéletrajzod és kész.

Én is sok helyre elmentem már,ahol nem tudtam konkrét felvételről és beadtam önéletrajzot.Igaz mindenhol azt mondták,hogy ha lesz valami értesítenek....

2011. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét meghirdetett állás hiányában én így küldtem szét az önéletrajzaimat:


Tisztelt XY!

Azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy mellékelt önéletrajzomaz és motivációs levelemet adatbázisukban rögzíteni sziveskedjék.


Kérem Önt, tájékoztasson, amennyiben végzettségemnek megfelelő munkakör betöltésére lesz lehetőség.


Köszönettel: XY

2011. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugy irj mindent, mintha meg lenne hirdetve, de kihagyod hogy ki mondta, honnan tudod hogy az allasra munkast keresnek.

Ha csak belsoknek volt meghirdetve, semmi eselyed nincs, hazon belul fognak felvenni valakit. Tobb mint valoszinu mar meg is van a kandidans, de kotelezo meghirdetni az allast a cegnek.

2011. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!