Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a napirendetek? Hétközn...

Milyen a napirendetek? Hétköznap/hétvégén.

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs tervezve soha semmi, minden percben változhat, persze általában nem úgy, ahogyan azt én szeretném.
2011. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hétköznap: reggeli ébredés után összeszedem magam: felöltözök, iszok egy tejeskávét/kakaót :), aztán összerámolom a lakást, elmosogatok, ha kell valami a városból elsétálok érte.De általában így péntekenként kitakarítom a lakást: portörlés, szőnyegek kihordása-kirázása, fürdőszobát kitakarítom,WC-t fertőtlenítek, felmosás, és elindítok egy programot a mosogéppel.

Hétvégén amiben tudok itthon segítek, de általában pihenek.

És a 26+2 napos kismami vagyok.

2011. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sűrű. Reggel munka délben gyerekekért menni délután tanfolyam 1-5-ig utána lecke ellenőrzés. A hétvége takarítás vasárnap néha kirándulás.
2011. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hétköznap: 7-kor kelés, reggelikészítés az egész családnak, mire ez megvan, ki is szállingóznak, együtt eszünk, aztán a nagyok apával mennek az oviba, a kicsi itthon marad velem, játszunk, sétálunk, főzök, délben elmegyünk a tesókért, megebédelünk, játszunk, olvasunk, sétálunk, kézműveskedünk. Fél 6 körül hazajön apa, átveszi a gyerekeket, én vacsorát készítek (vagy fordítva, ő csinál kaját), megterítek, közös evés megintcsak. Vacsi után a kicsivel kezdve fürdés (addig a nagyobbak játszhatnak még), fogmosás, majd miután mindenki megvolt, olvasás, alvás. Utána a párommal vagyok. Napközben, míg a kicsi alszik, illetve este dolgozgatok (fordítok).


A hétvége nagyjából ugyanez, csak nincs ovi, nincs munka, így többet van együtt az egész család, ilyenkor általában mindig van valami közös program, pl. mozi, kirándulás, állatkert, mikor mi.

2011. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hétköznap: felkelek negyed 7-kor, megmosakszok, felöltözök, iszok egy kávét, és negyed 8-kor elindulok a buszhoz, félkor indul a buszom a suliba, délután 3 körül hazaérek, ebédelek, tanulok,néha eljön a barátom, gépezem, fürdök, tv-zek és alszok.

Pénteken annyiból más hogy hazajövök, ebédelek aztán elbicajozom barátomhoz, 7 körül hazajövök, kajálok, gépezek, alszom.

Hétvégén: szombaton átlag 11-ig alszok, utána ebédelek, utána délután vagy elmegyek barátomhoz, vagy beülünk haverokkal egy kávézóba, vagy ha este bulizunk, akkor délután pihengetek.

Vasárnap kb 12-1 körül kelek, ebédelek, megtanulok, gépezek, és vagy pihenek itthon, vagy barátommal vagyok vagy a haverokkal :)

15/L

2011. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az enyém vicces :D

Egyetemista vagyok, az órarendem elég összevissza. Igyekszem lehetőleg délutánra tenni az óráim, mert éjjeli bagoly vagyok. Ha van reggel előadás, arra általában nem járok be.

Emellett dolgozom is, kötetlen a munkaidőm, így azt a lyukasórákra és suli utánra időzítem.


Hétköznap 9-10 körül kelek. A kávé és a reggeli mellett elolvasom a híreket és az íméljeimet. Ezután felöltözöm, rendet rakok, ha kell valamit takarítani, azt megcsinálom. Mondjuk felsöprés, mosogatás, mosás, ilyesmi. Ha van időm, akkor zongorázom egy kicsit.

Dél körül bemegyek az egyetemre, onnantól órán vagyok, max. este 8ig. Ha lyukasóra van, akkor dolgozom, de ha előbb végzek, akkor utána megyek be. Ilyen napokon max. 9-fél10ig dolgozom. Ha előbb hazamegy mindenki és fáradt vagyok, akkor persze én is előbb eljövök.

Amikor hazaérek, akkor megint elpakolok (a párom elég kupit tud csinálni), zongorázom egy kicsit, megfőzök, olvasok vagy tanulok. Heti 2-3 alkalommal valamelyik barátnőmmel találkozom, ilyenkor 7 körül hazajövök és főzök előre sok teát, esetleg csinálok pár szendvicset. Nálunk szoktunk lenni, mert nekünk van csak olyan lakásunk, ahol kényelmesen lehetünk.

Péntekenként igyekszem korábban végezni, ilyenkor csinálok egy nagyobb takarítást, valamint elmegyünk vásárolni, de szigorúan csak 10 után (pont mellettünk van egy non-stop tesco). Utána a párommal megnézünk egy filmet vagy elmegyünk valamerre.

A hétvége változó. Néha valamelyik szülőt látogatjuk meg, de van, hogy csak itthon ülünk. Ilyenkor sokat szoktam zongorázni, és aludni. Ha könyvtárba kell mennem, azt is általában szombaton intézem. Ha a munkával van valami elmaradás, az is hétvégére marad.

Este olyan egy körül szoktam lefeküdni, de ez sokszor változik.

2011. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!