Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó meglepetés?

Szerintetek jó meglepetés?

Figyelt kérdés

Ma van a mamám születésnapja. Elég szoros a kapcsolatunk, amíg kicsi voltam rengeteget vigyázott rám, sokat ott aludtam nála, sütött, főzött, de még a mai napig is mindenben számíthatok rá. Neki meg konkrétan én vagyok a mindene. Szóval az az igazi nagymama típus, aki mindent megtesz amire csak kérem. Szeptember óta Pesten tanulok, 200km-re az otthonomtól. Már 1 hónapja nem voltam otthon és szerintem nem is a szüleimnek, hanem a mamámnak hiányzom a legjobban :).

Szóval személyes ajándékot szeretnék adni neki. Arra gondoltam veszek törölközőt és belevarrattatok valami szöveget. Először arra gondoltam, hogy " a világ legjobb mamájának", de ez meg annyira általános szöveg. Ti minek örülnétek a legjobban? Jöhet más ötlet is egyéként csak személyes legyen.

19/L


2011. jan. 21. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nagyon örülne a törölközőnek:) jó ötletnek tartom!! De csinálhatnál családi képekből neki egy fotókönyvet . Imádom az igazi nagyikat, az enyém is olyan volt!
2011. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg "szeretett nagymamámnak", "drága nagymamámnak"?
2011. jan. 21. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:

A fotóalbum jó ötlet. A törölköző átlagos szöveggel már nem.

Mi most a didimaminak, vagyis az én nagymamámnak csináltunk a gyerekekkel egy emlék füzetet. képeket, tettünk bele rajzoltak a gyerekek én írtam neki levelet. Virágot préseltünk bele meg falevelet, késztettünk karácsonyi díszeket. S ezt egy nagy csomagban adtuk oda. Nagyon meghatódott.

2011. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Világ legjobb mamájának:) nekem ez tetszik de úgy is te döntöd el.
2011. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak közbe az jutott eszembe, hogy 2 mamám van. Vagyis a másik mamám már meghalt, meg nem is volt annyira szoros a viszonyom vele, de ő is szeretett meg hát csak a mamám volt.
2011. jan. 21. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsi voltam, amikor a mamámnak csináltam naptárszerű fotóalbumot (asztalra lehetett állítani és lapozgatni, de nem naptár volt) magamról, meg a testvéreimről. Mikor kibontotta sírt is, annyira meghatódott. Nagyo örült neki, főleg, hogy amit lehetett kézzel csináltam.


Még egy ötlet, az én nagymamám nagyon szerette a hímzett kis terítőket is, a hugom mindig ilyenekkel bombázta, azoknak is nagyon örült, főleg amikor valami személyeset hímzett bele.

2011. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legszebb, ha kézzel csinálsz valamit.
2011. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!