Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik a magántanulók? Ott csak...

Kik a magántanulók? Ott csak egyedül tanulsz? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki magántanuló, az nem jár iskolába, otthon tanul, készül (a tanárokkal egyeztetve), és félévenként vizsgázik minden tárgyból, hogy legyen jegye.


Aztán van, ahol a tanár megengedi, hogy a dolgozatokat megírja a többiekkel a suliban, és akkor nem kell vizsgáznia, de ez nem előírás, tanárfüggő.

2011. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is magántanuló voltam, amikor tudtam bejártam az órákra, feleltettek,dogát írtam.Így mindig tudtak értékelni,ezért soha nem kellett vizsgáznom.
2011. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
A magántanulók is egy osztály tagjai,csak nem járnak be. Azt hiszem bárki nem lehet magántanuló,pl élsportolónak kell lenned. Egyedül otthon,vagy magántanárral tanulnak,vizsgázniuk kell minden tárgyból.
2011. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A magántanulók többsége csak loggós juj de lelkibeteg lúzer és az ilyenek nem is képesek befejezni a sulit.
2011. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!