Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több járna-e a volt feleségnek?

Több járna-e a volt feleségnek?

Figyelt kérdés
15 év után válni készülünk! A feleségem úgy gondolja ,hogy neki több jár a küzösen megszerzett vagyonból, mert nála marad a két kisgyerekük. Én nem tudnék új életet kezdeni abból amit ő nekem gondólt és a gyerekeimmel sem tudnék ebben az esetben annyit törődni. Ő a 15 év alatt minimálbért hozott haza, de én annak a tízszeresét.
2009. febr. 3. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy sporttáskával érkezett hozzám.Minden otthagyott a volt feleségének és a lányának.De ez az ő döntése volt, én nem hibáztatom ezért.De nálatok, ha úgy érzed igazságtalan, akkor várd meg a bíróság döntését vagyonmegosztás ügyben.Szerintem a törvény a te oldaladon áll.
2009. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés lenne ha a vagyon elosztásáról közösen meg tudnátok egyezni. Ha akár ügyvédi segítséget is igénybe véve nem tudtok közös megegyezésre jutni, akkor a bíróság fog dönteni. Ebben az esetben hosszú ideig tartó pereskedésnek nézel elébe.
2009. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem mikor elhagyta az exét eladta a házát, persze a jelzálogot egyedül fizette ki belőle. Ami pénze maradt, abból adott a csajnak (mert ő is felvett a szülei házára jelzálogot, ezt a férjem teljesen kifizette, amit mint kiderült nem kellett volna) és ezen kívül elköltöztette őket, berendezett neki egy 3szobás lakást és fizette hónapokig az albérletüket. A csaj ezen felül most pereskedik a gyerektartásért, mert nem volt elég neki ennyi pénz. most ott tartunk, hogy mi albérletben lakunk és van 30ft a pénztárcámban nála kb 80ft, de a csaj vett magának saját lakást abból amivel lehízott minket. Mert ugye arról volt szó, hogy ezeket a kiadásokat, ha nem is teljesen, de a felét visszaadja a férjemnek. Most kitalálta, hogy ő nem ad vissza semmit, és mindent letagad, hogy mennyi pénz lett ráköltve! És még ő pereskedik még több pénzért! Undorítóak a nők!
2009. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a közösen szerzett vagyon fele az övé! Ne hagyd, hogy a gyerekkel zsaroljon, elvégre fizeted majd a gyerektartást. Fogadj egy jó ügyvédet, nehogy úgy járj mint a férjem, akinek volt egy háza, és most nincs semmije, de az exnek aki egy gyufaszálat nem tett arrébb saját lakása van. A férjem dolgozott reggeltől estig az apukájával természetesen munka mellett... de ez van... Igazságtalan az élet!
2009. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!